پێناس

ناوی یەکەم
Kouakou Herve
پاشناو
Koffi
وڵات
بورکینا فاسۆ
ڕێکەوتی لە دایکبوون
16-10-96
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
بورکینا فاسۆ
شوێنی لە دایکبوون
Bobo-Dioulasso
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
بەرزیی باڵا
186 سم
کێش
81 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Kouakou Herve Koffi

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 لیل خپی 90 1 1 0 0 17 0 0 0 0
گشتیی 90 1 1 0 0 17 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 16/12/17 LI1 دیجون 3 - 0 لیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/12/17 CDL لیل P 1 - 1 P نیس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 LI1 پاریس سان جێرماین 3 - 1 لیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 LI1 لیل 1 - 0 تۆلۆز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/11/17 LI1 ئۆڵیمپیک لیۆن 1 - 2 لیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 LI1 مۆنتپێلیێر 3 - 0 لیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 20/11/17 LI1 ئامیێنس 3 - 0 لیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 LI1 لیل 3 - 1 سانت ئیتیان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/11/17 WQA بورکینا فاسۆ 4 - 0 دوورگەکانی کیپ ڤێرد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 LI1 مێتز 0 - 3 لیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 LI1 لیل 0 - 1 ئۆڵیمپیک مارسێیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 CDL لیل P 2 - 2 P ڤالێنسیان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 LI1 ڕێنێس 1 - 0 لیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 LI1 لیل 2 - 2 ترۆیس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/10/17 WQA باشوری ئەفریکا 3 - 1 بورکینا فاسۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 22/09/17 LI1 لیل 0 - 4 مۆناکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 LI1 گوینگامپ 1 - 0 لیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/09/17 LI1 لیل 0 - 0 بۆردۆ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
21/06/17 ASEC Lille بێ بەرامبەر

خولە گرنگەکان

لیل پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
35
20
21
22
بەرگریکاران
تەمەن
24
20
23
26
20
25
ناوەڕاستکاران
تەمەن
24
22
20
21
18
20
25
21
20
18
18
هێرشبەران
تەمەن
23
21
22
17
22
20
19
ڕاهێنەر
تەمەن
62