پێناس

ناوی یەکەم
Kouakou Herve
پاشناو
Koffi
وڵات
بورکینا فاسۆ
ڕێکەوتی لە دایکبوون
16-10-96
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
بورکینا فاسۆ
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
Kouakou Herve Koffi

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 لیل خپی 90 1 1 0 0 8 0 0 0 0
گشتیی 90 1 1 0 0 8 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 14/10/17 LI1 لیل 2 - 2 ترۆیس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/10/17 WQA باشوری ئەفریکا 3 - 1 بورکینا فاسۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 LI1 ئامیێنس SUSP لیل زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 22/09/17 LI1 لیل 0 - 4 مۆناکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 LI1 گوینگامپ 1 - 0 لیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/09/17 LI1 لیل 0 - 0 بۆردۆ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/09/17 WQA بورکینا فاسۆ 2 - 2 سەنیگال بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/09/17 WQA سەنیگال 0 - 0 بورکینا فاسۆ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 LI1 ئانجەرس 1 - 1 لیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 LI1 لیل 0 - 2 کان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 LI1 ستاسبۆرگ 3 - 0 لیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/08/17 LI1 لیل 3 - 0 نانت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/02/17 ACO بورکینا فاسۆ 1 - 0 غانا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/02/17 ACO بورکینا فاسۆ P 1 - 1 P میسر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/01/17 ACO بورکینا فاسۆ 2 - 0 تونیسیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/01/17 ACO گوینیا - بیساو 0 - 2 بورکینا فاسۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/01/17 ACO گابۆن 1 - 1 بورکینا فاسۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/01/17 ACO بورکینا فاسۆ 1 - 1 کامێرون بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
21/06/17 ASEC Lille بێ بەرامبەر

خولە گرنگەکان

لیل پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
35
20
21
22
بەرگریکاران
تەمەن
24
20
23
26
19
25
ناوەڕاستکاران
تەمەن
24
22
20
21
18
20
25
20
20
18
18
هێرشبەران
تەمەن
23
21
22
22
20
19
ڕاهێنەر
تەمەن
62