پێناس

ناوی یەکەم
Kouakou Herve
پاشناو
Koffi
وڵات
بورکینا فاسۆ
ڕێکەوتی لە دایکبوون
16-10-96
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
بورکینا فاسۆ
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
Kouakou Herve Koffi

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 لیل خپی 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/08/17 LI1 ستاسبۆرگ 3 - 0 لیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/08/17 LI1 لیل 3 - 0 نانت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/02/17 ACO بورکینا فاسۆ 1 - 0 غانا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/02/17 ACO بورکینا فاسۆ P 1 - 1 P میسر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/01/17 ACO بورکینا فاسۆ 2 - 0 تونیسیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/01/17 ACO گوینیا - بیساو 0 - 2 بورکینا فاسۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/01/17 ACO گابۆن 1 - 1 بورکینا فاسۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/01/17 ACO بورکینا فاسۆ 1 - 1 کامێرون بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/11/16 WQA دوورگەکانی کیپ ڤێرد 0 - 2 بورکینا فاسۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/10/16 WQA بورکینا فاسۆ 1 - 1 باشوری ئەفریکا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/08/16 CCL ئاسێک 0 - 0 ئەهلی زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/08/16 CCL ویداد کڵەب 2 - 1 ئاسێک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 27/07/16 CCL ئاسێک 1 - 1 زیسکۆ یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/06/16 CCL ئەهلی 1 - 2 ئاسێک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/06/16 CCL ئاسێک 0 - 1 ویداد کڵەب بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/11/15 WQA بورکینا فاسۆ 2 - 0 بێنین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
21/06/17 ASEC Lille بێ بەرامبەر

خولە گرنگەکان

لیل پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
34
20
20
22
بەرگریکاران
تەمەن
24
34
20
22
23
26
19
30
25
ناوەڕاستکاران
تەمەن
24
22
20
29
20
22
18
20
25
20
23
20
هێرشبەران
تەمەن
22
21
26
22
29
21
20
24
20
ڕاهێنەر
تەمەن
62