پێناس

ناوی یەکەم
Mathias
پاشناو
Bringaker
وڵات
نۆرویج
ڕێکەوتی لە دایکبوون
30-01-97
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
نۆرویج
شوێنی لە دایکبوون
Jørpeland
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
179 سم
کێش
73 کگ
Mathias Bringaker

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 ستارت خپی 352 16 1 15 1 20 5 0 0 0
2018 ڤایکین 1.D 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2017 ڤایکین خپی 1095 24 12 12 9 18 4 1 0 0
2016 ڤایکین خپی 948 24 8 16 7 22 5 1 0 0
گشتیی 2395 64 21 43 17 60 14 2 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 07/10/18 ELI ستارت 1 - 0 سارپسبۆرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 ELI ڤالێرێنگا 3 - 2 ستارت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/09/18 NMC ستارت 2 - 1 بۆدو / گلیمت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 ELI بۆدو / گلیمت 1 - 2 ستارت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 ELI ستارت 3 - 0 لیلێستروم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 27/08/18 ELI ستارت 0 - 1 ئۆد گرێنلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 ELI ستارت 0 - 0 رانهێین زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 06/08/18 ELI بران 4 - 1 ستارت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/07/18 ELI ستارت 2 - 1 ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/07/18 ELI رانهێین 2 - 0 ستارت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/06/18 ELI ستارت 2 - 0 Kristiansund بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/06/18 NMC ستارت P 1 - 1 P هامکام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/06/18 ELI ستارت 1 - 1 سترومسگۆدێست بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/05/18 ELI مۆڵ 3 - 1 ستارت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 21/05/18 ELI ستارت 1 - 0 بۆدو / گلیمت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 16/05/18 ELI سارپسبۆرگ 4 - 0 ستارت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 ELI ستارت 0 - 1 بران بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 09/05/18 NMC Egersund 0 - 1 ستارت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
29/03/18 Viking Start نەزانراو

خولە گرنگەکان

ستارت پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
30
36
بەرگریکاران
تەمەن
17
24
30
29
25
27
18
21
ناوەڕاستکاران
تەمەن
19
18
30
19
24
19
23
21
26
25
23
18
20
هێرشبەران
تەمەن
20
21
24
23
ڕاهێنەر
تەمەن
49