پێناس

ناوی یەکەم
Mazin Fayyadh
پاشناو
Ajeel
وڵات
عێراق
ڕێکەوتی لە دایکبوون
02-04-97
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
عێراق
شوێنی یارییکردن
Attacker
Mazin Fayyadh Ajeel

کاروانی یارییکردن

No results found.

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 15/10/18 FRI سعودیە 1 - 1 عێراق بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 11/10/18 FRI عێراق 0 - 4 ئارجێنتینا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 05/10/17 FRI عێراق 2 - 1 کێنیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/09/17 WCA عێراق 1 - 0 ئیمارات بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 31/08/17 WCA تایلاند 1 - 2 عێراق بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/10/16 AUC Iraq U19 P 2 - 2 P Saudi Arabia U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/10/16 AUC Iraq U19 0 - 0 Vietnam U19 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/10/16 AUC Iraq U19 4 - 0 Korea DPR U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/10/16 AUC UAE U19 0 - 1 Iraq U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 08/08/16 FRI قەتەر 2 - 1 عێراق بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 29/01/16 AFC قەتەڕ ژێر ٢٣ ساڵ E 1 - 2 E Iraq U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/01/16 AFC ژاپۆن ژێر ٢٣ ساڵ 2 - 1 Iraq U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/01/16 AFC ئیماڕات ژێر ٢٣ ساڵ E 1 - 3 E Iraq U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/01/16 AFC Iraq U23 1 - 1 کۆماری کۆریا ژێر ٢… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/01/16 AFC یوزباکیستان ژێر ٢٣ ساڵ 2 - 3 Iraq U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/01/16 AFC Iraq U23 2 - 0 Yemen U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان