پێناس

ناوی یەکەم
Tim
پاشناو
Kircher
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
10-03-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Tim Kircher

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 کارڵسروهەر 3.L ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
2017/2018 کارڵسروهەر 3.L 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 12/05/18 3.L کارڵسروهەر 2 - 3 کارڵ زێیس جێنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 3.L ئالێن 0 - 2 کارڵسروهەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 U-B Karlsruher SC U19 2 - 0 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 3.L کارڵسروهەر 0 - 0 پادێربۆرن زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 23/04/18 3.L زویکاو 2 - 4 کارڵسروهەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 U-B Karlsruher SC U19 0 - 0 Freiburg U19 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 U-B Augsburg U19 1 - 3 Karlsruher SC U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 U-B Eintracht Frankfur… 1 - 0 Karlsruher SC U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 U-B Karlsruher SC U19 2 - 0 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 U-B Nürnberg U19 2 - 1 Karlsruher SC U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 U-B Karlsruher SC U19 1 - 1 Bayern München U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 U-B Mainz 05 U19 0 - 0 Karlsruher SC U19 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 U-B Greuther Fürth U19 2 - 0 Karlsruher SC U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 U-B Karlsruher SC U19 1 - 2 Eintracht Frankfur… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 25/08/17 U-B Stuttgart U19 3 - 0 Karlsruher SC U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 U-B Karlsruher SC U19 1 - 0 Nürnberg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 16/08/17 U-B Bayern München U19 4 - 1 Karlsruher SC U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 U-B Karlsruher SC U19 1 - 3 Mainz 05 U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Reg. Cup Baden پاڵەوان 1x 2017/2018

خولە گرنگەکان

کارڵسروهەر پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
22
24
بەرگریکاران
تەمەن
32
33
19
31
35
ناوەڕاستکاران
تەمەن
20
21
21
24
32
30
23
20
24
26
25
هێرشبەران
تەمەن
30
18
24
27
32
19
ڕاهێنەر
تەمەن
51