پێناس

ناوی یەکەم
Julio Cesar
پاشناو
Moreira Ribeiro
وڵات
بەڕازیل
ڕێکەوتی لە دایکبوون
18-04-95
تەمەن
23
وڵاتی لە دایکبوون
بەڕازیل
شوێنی لە دایکبوون
Cerqueira César
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
180 سم
کێش
80 کگ
Julio Cesar Moreira Ribeiro

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 Veres خپی 38 4 0 4 0 7 0 0 0 0
2016 گواراتینگوێتا PAA 171 9 0 9 0 12 0 1 0 0
گشتیی 209 13 0 13 0 19 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 14/04/18 PRL لیچیڤێتس 2 - 0 Veres بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 PRL Veres 0 - 2 شاختار دۆنێستک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 PRL ڤۆرسکلا 0 - 0 Veres زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 PRL Veres 0 - 1 زۆریا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 PRL دینامۆ کیێڤ 1 - 0 Veres بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 PRL Stal Kamianske 0 - 1 Veres بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 PRL Veres 3 - 1 دینامۆ کیێڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/04/16 PAA گواراتینگوێتا 0 - 3 Olímpia بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 31/03/16 PAA Fernandópolis 1 - 2 گواراتینگوێتا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/03/16 PAA São José EC 2 - 1 گواراتینگوێتا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 23/03/16 PAA گواراتینگوێتا 2 - 2 نۆرۆیستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/03/16 PAA گواراتینگوێتا 2 - 1 Atibaia بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 16/03/16 PAA Nacional SP 1 - 0 گواراتینگوێتا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 10/03/16 PAA Catanduvense 2 - 2 گواراتینگوێتا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/03/16 PAA Grêmio Osasco 1 - 1 گواراتینگوێتا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/03/16 PAA گواراتینگوێتا 0 - 0 Itapirense زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/02/16 PAA Rio Preto 2 - 1 گواراتینگوێتا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 10/02/16 PAA گواراتینگوێتا 1 - 1 Inter de Limeira بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

Veres پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
31
20
23
بەرگریکاران
تەمەن
26
31
22
21
20
25
21
30
21
27
21
ناوەڕاستکاران
تەمەن
21
21
18
28
32
27
18
30
26
20
26
هێرشبەران
تەمەن
29
23
17
26
ڕاهێنەر
تەمەن
50