پێناس

ناوی یەکەم
El-Hadji
پاشناو
Gana Kane
وڵات
سەنیگال
ڕێکەوتی لە دایکبوون
11-04-95
تەمەن
23
وڵاتی لە دایکبوون
سەنیگال
شوێنی لە دایکبوون
Dakar
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
190 سم
کێش
80 کگ
El-Hadji Gana Kane

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 ساندیفیۆرد خپی 675 8 8 0 2 4 0 2 0 0
2017 ساندیفیۆرد خپی 1723 21 18 3 1 11 1 4 0 0
2016 ئێس جەی کەی VEI 720 8 8 0 0 11 0 1 0 0
گشتیی 3118 37 34 3 3 26 1 7 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 27/05/18 ELI سترومسگۆدێست 2 - 0 ساندیفیۆرد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 21/05/18 ELI ساندیفیۆرد 0 - 1 سارپسبۆرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 16/05/18 ELI ئۆد گرێنلاند 5 - 0 ساندیفیۆرد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 ELI ساندیفیۆرد 0 - 1 ڤالێرێنگا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 ELI لیلێستروم 1 - 0 ساندیفیۆرد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 ELI ساندیفیۆرد 0 - 1 بران بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 ELI ترۆمسە 4 - 1 ساندیفیۆرد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 ELI ساندیفیۆرد 3 - 3 Kristiansund بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/04/18 ELI ساندیفیۆرد 1 - 2 رانهێین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 ELI ساندیفیۆرد 1 - 1 ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 02/04/18 ELI ستارت 1 - 4 ساندیفیۆرد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 ELI مۆڵ 5 - 0 ساندیفیۆرد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 ELI ساندیفیۆرد 1 - 3 لیلێستروم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 ELI Kristiansund 3 - 2 ساندیفیۆرد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/11/17 ELI ساندیفیۆرد 2 - 0 ڤالێرێنگا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 ELI سارپسبۆرگ 5 - 0 ساندیفیۆرد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 ELI ساندیفیۆرد 1 - 2 سترومسگۆدێست بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 ELI هاوگێسوند 2 - 0 ساندیفیۆرد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
League Cup پلەی دووەم 1x 2016

خولە گرنگەکان

ساندیفیۆرد پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
19
26
22
بەرگریکاران
تەمەن
29
19
23
35
23
25
27
28
ناوەڕاستکاران
تەمەن
20
22
34
25
32
28
هێرشبەران
تەمەن
26
26
29
18
25
22
22
ڕاهێنەر
تەمەن