پێناس

ناوی یەکەم
Jeppe
پاشناو
Arctander Moe
وڵات
نۆرویج
ڕێکەوتی لە دایکبوون
03-08-95
تەمەن
22
وڵاتی لە دایکبوون
نۆرویج
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Jeppe Arctander Moe

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 ستابیک خپی ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
2017 ستابیک خپی 2313 26 26 0 1 1 0 5 0 0
2016 ستابیک خپی 1176 17 12 5 2 18 0 1 0 0
گشتیی 3489 43 38 5 3 19 0 6 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 26/11/17 ELI ڤایکین 2 - 0 ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 ELI ستابیک 1 - 1 سۆگندال بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 ELI ئۆد گرێنلاند 0 - 5 ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 ELI ڕۆزێنبۆرگ 0 - 0 ستابیک زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 ELI ستابیک 1 - 2 ترۆمسە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 16/10/17 ELI سارپسبۆرگ 2 - 2 ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 ELI ستابیک 4 - 2 ڤالێرێنگا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 ELI Kristiansund 1 - 0 ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 ELI ستابیک 0 - 2 سترومسگۆدێست بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 ELI ئالێسوندس 1 - 1 ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/08/17 ELI ستابیک 1 - 3 ساندیفیۆرد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/07/17 ELI لیلێستروم 2 - 2 ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/07/17 ELI ستابیک 2 - 0 بران بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/07/17 ELI ساندیفیۆرد 1 - 2 ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 19/06/17 ELI بران 5 - 0 ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/06/17 ELI ستابیک 2 - 4 لیلێستروم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/05/17 NMC نۆتۆدین E 1 - 4 E ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/05/17 ELI مۆڵ 3 - 1 ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

ستابیک پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
23
24
19
بەرگریکاران
تەمەن
22
23
21
20
16
34
18
20
30
23
ناوەڕاستکاران
تەمەن
18
28
18
18
20
23
22
20
17
20
هێرشبەران
تەمەن
18
24
23
23
24
18
21
ڕاهێنەر
تەمەن
43