پێناس

ناوی یەکەم
Jeppe
پاشناو
Arctander Moe
وڵات
نۆرویج
ڕێکەوتی لە دایکبوون
03-08-95
تەمەن
23
وڵاتی لە دایکبوون
نۆرویج
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Jeppe Arctander Moe

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 ستابیک خپی 2593 29 29 0 1 0 0 5 0 0
2017 ستابیک خپی 2313 26 26 0 1 1 0 5 0 0
2016 ستابیک خپی 1176 17 12 5 2 18 0 1 0 0
گشتیی 6082 72 67 5 4 19 0 11 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 09/12/18 PL1 ئالێسوندس 1 - 1 ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/12/18 PL1 ستابیک 1 - 0 ئالێسوندس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 ELI ستابیک 2 - 2 سترومسگۆدێست بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 ELI ئۆد گرێنلاند 0 - 3 ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 ELI ستابیک 0 - 1 Kristiansund بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 ELI بۆدو / گلیمت 1 - 1 ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 ELI ستابیک 1 - 2 بران بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 ELI ستابیک 1 - 1 ڤالێرێنگا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 ELI لیلێستروم 3 - 2 ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 ELI ستابیک 3 - 2 رانهێین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 ELI ترۆمسە 0 - 0 ستابیک زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 ELI ستابیک 3 - 3 ساندیفیۆرد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 ELI هاوگێسوند 2 - 0 ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 ELI ستابیک 3 - 1 مۆڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 ELI ڕۆزێنبۆرگ 1 - 1 ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 ELI ستابیک 1 - 3 سارپسبۆرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/07/18 ELI ستارت 2 - 1 ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/07/18 ELI ستابیک 2 - 1 هاوگێسوند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

ستابیک پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
24
28
18
بەرگریکاران
تەمەن
23
32
24
21
21
16
19
30
31
20
ناوەڕاستکاران
تەمەن
17
19
19
19
21
19
24
21
23
20
18
هێرشبەران
تەمەن
17
19
25
16
24
24
26
ڕاهێنەر
تەمەن
49