یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 16/03/19 SUL زلات مۆرڤاس 3 - 2 سێنیکا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/03/19 SUL زلات مۆرڤاس 1 - 2 داس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/02/19 SUL زلات مۆرڤاس 3 - 1 Trenčín بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/02/19 SUL ڕوزۆمبێرۆک 4 - 0 زلات مۆرڤاس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/10/18 CUP چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا 1 - 2 ڤۆرسکلا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 PRL چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا 0 - 1 لڤیڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 23/07/18 PRL چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا 2 - 1 Olimpik Donetsk بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/05/18 PRL ئۆلیکساندریا 2 - 0 Olimpik Donetsk بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 PRL Olimpik Donetsk 0 - 2 Stal Kamianske بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 PRL زیرکا 3 - 0 Olimpik Donetsk بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 PRL Olimpik Donetsk 0 - 2 کارپاتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 PRL Olimpik Donetsk 0 - 0 ئۆلیکساندریا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 PRL چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا 3 - 1 Olimpik Donetsk بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 PRL Stal Kamianske 0 - 0 Olimpik Donetsk زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 PRL لیچیڤێتس 1 - 0 Olimpik Donetsk بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 PRL دینامۆ کیێڤ 1 - 0 Olimpik Donetsk بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 PRL Olimpik Donetsk 2 - 4 شاختار دۆنێستک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 PRL چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا 2 - 1 Olimpik Donetsk بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 PRL Olimpik Donetsk 3 - 3 زۆریا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 PRL Veres 1 - 1 Olimpik Donetsk بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 CUP ڤۆرسکلا E 2 - 0 E Olimpik Donetsk زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 PRL Olimpik Donetsk 1 - 0 زیرکا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 PRL Olimpik Donetsk 1 - 0 ئۆلیکساندریا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 PRL Olimpik Donetsk 3 - 2 لیچیڤێتس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 PRL Stal Kamianske 1 - 1 Olimpik Donetsk بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان