پێناس

ناوی یەکەم
Tore André
پاشناو
Sørås
وڵات
نۆرویج
ڕێکەوتی لە دایکبوون
18-06-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
نۆرویج
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
189 سم
کێش
75 کگ
پێی یارییکردن
Both
Tore André Sørås

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 کفوم 2.D 999 13 11 2 6 2 1 1 0 0
2018 ڤایکین 1.D 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2017 ڤایکین خپی 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0
2016 Follo 2.D ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
گشتیی 999 13 11 2 6 5 1 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 25/11/18 PL2 Åsane 1 - 3 کفوم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/11/18 PL2 کفوم 1 - 2 Åsane بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 2.D فرێدریکستاد 1 - 1 کفوم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 2.D کفوم 3 - 0 فرێدریکستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 2.D کفوم 3 - 1 Egersund بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 2.D Vålerenga II 1 - 3 کفوم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/10/18 2.D کفوم 1 - 1 برین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 2.D کفوم 1 - 0 Vard بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 2.D Stjørdals-Blink 1 - 2 کفوم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 2.D کفوم 2 - 0 Nardo بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 2.D کێلساس فوتبۆڵ 0 - 0 کفوم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/09/18 2.D کفوم 3 - 1 Flekkerøy بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 2.D سکێید 2 - 3 کفوم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 2.D کفوم 0 - 2 Arendal بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 2.D هود 2 - 1 کفوم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 ELI ڤایکین 2 - 0 ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 ELI ڤایکین 2 - 1 سارپسبۆرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 ELI ڤایکین 2 - 3 مۆڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
06/08/18 Viking KFUM نەزانراو
20/07/17 Follo Viking نەزانراو

خولە گرنگەکان

کفوم پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
22
23
بەرگریکاران
تەمەن
28
25
27
33
23
28
26
20
27
29
ناوەڕاستکاران
تەمەن
20
21
24
20
32
20
27
16
24
30
20
20
هێرشبەران
تەمەن
20
21
28
24
21
22
24
22
18
20
31
19
21
21
ڕاهێنەر
تەمەن
39