پێناس

ناوی یەکەم
Sam Francis
پاشناو
Schreck
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
29-01-99
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
180 سم
کێش
63 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Sam Francis Schreck

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 بایێر لیڤەرکوزن خپی 0 0 0 0 0 7 0 0 0 0
2017/2018 بایێر لیڤەرکوزن خپی 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 7 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 02/03/19 BUN بایێر لیڤەرکوزن 2 - 0 فرێیبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/02/19 DFB هێدینهایم 2 - 1 بایێر لیڤەرکوزن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/02/19 BUN بایێر لیڤەرکوزن 3 - 1 بایێرن میونیش بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 13/12/18 UEL ئایک لارناکا 1 - 5 بایێر لیڤەرکوزن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 29/11/18 UEL بایێر لیڤەرکوزن 1 - 1 لودۆگۆڕێتس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 BUN بایێر لیڤەرکوزن 2 - 2 هانۆڤەر ٩٦ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 BUN فرێیبورگ 0 - 0 بایێر لیڤەرکوزن زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 BUN بایێر لیڤەرکوزن 2 - 4 بۆروسیا دۆرتموند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/09/18 BUN فۆرتونا دوسێڵدۆرف 1 - 2 بایێر لیڤەرکوزن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 BUN بایێر لیڤەرکوزن 1 - 0 ماینز ٠٥ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/09/18 UEL لودۆگۆڕێتس 2 - 3 بایێر لیڤەرکوزن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 DFB CfR Pforzheim 0 - 1 بایێر لیڤەرکوزن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 19B Arminia Klosterhar… 1 - 1 Bayer Leverkusen U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 19B Bayer Leverkusen U19 0 - 2 Borussia M'gladbac… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 19B Fortuna Köln U19 2 - 6 Bayer Leverkusen U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 19B Bayer Leverkusen U19 2 - 4 Rot-Weiß Oberhause… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 19B Borussia Dortmund U19 2 - 1 Bayer Leverkusen U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 19B Arminia Bielefeld U19 1 - 3 Bayer Leverkusen U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان