پێناس

ناوی یەکەم
Carmine
پاشناو
Setola
وڵات
ئیتاڵیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
13-01-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئیتاڵیا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
172 سم
کێش
70 کگ
Carmine Setola

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 پیزا SEC 99 5 0 5 0 16 0 0 0 0
2017/2018 چێسێنا خپد 0 0 0 0 0 20 0 0 0 0
2016/2017 چێسێنا خپد 333 4 4 0 1 22 0 0 0 0
گشتیی 432 9 4 5 1 58 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 23/05/18 SEC پیزا 2 - 3 Viterbese Castrense بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/05/18 SEC Viterbese Castrense 1 - 0 پیزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 SEC ئارێزۆ 1 - 0 پیزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/04/18 SEC پیزا 3 - 1 پۆنتیدێرا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 SEC لیڤۆرنۆ 2 - 0 پیزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 SEC پیزا 3 - 2 Pro Piacenza بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 29/03/18 SEC Giana Erminio 2 - 4 پیزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 SEC پیزا 0 - 2 کارایێسۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 20/03/18 SEC پیستۆیێزی 0 - 1 پیزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 SEC پیزا 0 - 0 پیاچێنزا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 SEC پیزا 1 - 1 ئالێساندریا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 SEC Gavorrano 1 - 0 پیزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 SEC پیزا 0 - 1 لوکێزی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 SEC Arzachena 3 - 4 پیزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 SEC پراتۆ 2 - 2 پیزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 SEC پیزا 1 - 0 کینیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 SEB چێسێنا 1 - 1 باری بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 21/12/17 SEB چێسێنا 1 - 1 پالێرمۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
31/01/18 Palermo Pisa خواستن
03/08/16 Palermo Cesena خواستن

خولە گرنگەکان

پیزا پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
17
23
20
22
بەرگریکاران
تەمەن
19
18
20
21
22
29
37
18
24
19
19
18
ناوەڕاستکاران
تەمەن
18
26
29
28
27
24
28
25
34
18
18
18
25
هێرشبەران
تەمەن
29
22
17
18
33
30
ڕاهێنەر
تەمەن