پێناس

ناوی یەکەم
Jan-Niklas
پاشناو
Beste
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
04-01-99
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی لە دایکبوون
Hamm
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
پێی یارییکردن
چەپ
Jan-Niklas Beste

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 بۆروسیا دۆرتموند خپی 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 17/09/17 U-B Borussia Dortmund U19 5 - 1 Borussia M'gladbac… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 UYL Tottenham Hotspur U19 4 - 0 Borussia Dortmund U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 U-B Fortuna Köln U19 0 - 2 Borussia Dortmund U19 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 U-B Borussia Dortmund U19 4 - 1 Rot-Weiß Oberhause… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 U-B Arminia Bielefeld U19 1 - 4 Borussia Dortmund U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 DFB Rielasingen-Arlen 0 - 4 بۆروسیا دۆرتموند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/08/17 CLF ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 2 - 5 بۆروسیا دۆرتموند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 01/08/17 CLF بۆروسیا دۆرتموند 0 - 1 ئاتڵانتا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/07/17 CLF بۆروسیا دۆرتموند 0 - 1 ئێسپانیۆل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 22/05/17 U-B Borussia Dortmund U19 P 0 - 0 P Bayern München U19 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 15/05/17 U-B Borussia Dortmund U19 2 - 1 Wolfsburg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 09/05/17 U-B Wolfsburg U19 2 - 3 Borussia Dortmund U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 U-B MSV Duisburg U19 0 - 1 Borussia Dortmund U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/04/17 U-B Borussia Dortmund U19 0 - 1 Rot-Weiß Oberhause… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/04/17 U-B Rot-Weiss Essen U19 1 - 2 Borussia Dortmund U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/03/17 U-B Borussia Dortmund U19 1 - 1 Köln U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/03/17 U-B Viktoria Köln U19 0 - 2 Borussia Dortmund U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/02/17 U-B Borussia Dortmund U19 2 - 0 Schalke 04 U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Super Cup پلەی دووەم 1x 2017/2018
U19 Bundesliga پاڵەوان 1x 2016/2017

خولە گرنگەکان