پێناس

ناوی یەکەم
Tom
پاشناو
van de Looi
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
02-07-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
شوێنی لە دایکبوون
Breda
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Tom van de Looi

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 گرۆنینگێن خپی ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
2017/2018 گرۆنینگێن خپی 1440 16 16 0 0 6 0 0 0 0
گشتیی 1440 16 16 0 0 6 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 06/05/18 ERE ئایندهۆڤن 0 - 0 گرۆنینگێن زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 ERE گرۆنینگێن 4 - 0 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 19/04/18 ERE ئوترێخت 1 - 1 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 ERE گرۆنینگێن 2 - 1 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 ERE هێرنێڤین 1 - 1 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 ERE گرۆنینگێن 1 - 2 ئایاکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/03/18 UUC Netherlands U19 1 - 4 Germany U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 UUC Netherlands U19 0 - 2 Scotland U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/03/18 UUC Norway U19 1 - 6 Netherlands U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 ERE ئالکمار 3 - 2 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 ERE گرۆنینگێن 2 - 0 پی ئی سی زڤولێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 ERE توێنتی 1 - 1 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/02/18 ERE گرۆنینگێن 1 - 1 برێدا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/02/18 ERE ڤی ڤی ڤی 1 - 1 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 ERE گرۆنینگێن 0 - 0 دێن هاگ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 08/02/18 ERE فێینورد 3 - 0 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/02/18 ERE ڤیتێسی 2 - 0 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 ERE گرۆنینگێن 3 - 3 هێراکلێس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

گرۆنینگێن پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
36
20
19
28
بەرگریکاران
تەمەن
21
19
24
20
26
22
20
ناوەڕاستکاران
تەمەن
20
25
22
20
18
19
30
هێرشبەران
تەمەن
20
21
22
21
19
24
23
28
ڕاهێنەر
تەمەن
36