پێناس

ناوی یەکەم
Utku
پاشناو
Yuvakuran
وڵات
تورکیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
02-11-97
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
تورکیا
شوێنی لە دایکبوون
İstanbul
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
بەرزیی باڵا
192 سم
کێش
78 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Utku Yuvakuran

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 بێشکتاش خپی 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0
2016/2017 بێشکتاش خپی 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 23/09/17 SÜL فەنارباخچە 2 - 1 بێشکتاش بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 18/09/17 SÜL بێشکتاش 2 - 0 کۆنیاسپۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 SÜL کارابوکسپۆر 0 - 1 بێشکتاش بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/08/17 21L Kasımpaşa U21 2 - 4 Beşiktaş U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 21L Beşiktaş U21 1 - 0 Antalyaspor U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/01/17 CUP قەیسەریسپۆر 1 - 1 بێشکتاش بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 19/01/17 CUP بێشکتاش 3 - 0 Darıca Gençlerbırlığı بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/12/16 CUP بێشکتاش 2 - 0 بۆلوسپۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 20/12/16 CUP بۆلوسپۆر 1 - 1 بێشکتاش بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 14/12/16 CUP بێشکتاش 2 - 1 قەیسەریسپۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 29/11/16 CUP Darıca Gençlerbırlığı 1 - 2 بێشکتاش بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 30/03/16 UUC Italy U19 2 - 2 Turkey U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/03/16 UUC Turkey U19 1 - 0 Israel U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 25/03/16 UUC Switzerland U19 1 - 4 Turkey U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
خولی پلە یەکی تورکیا پاڵەوان 1x 2016/2017
Super Cup پلەی دووەم 2x 2017/2018, 2016/2017

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
02/08/17 Beylerbeyi Beşiktaş بێ بەرامبەر
01/07/17 Beşiktaş Beylerbeyi نەزانراو
01/07/17 Beylerbeyi Beşiktaş نەزانراو

خولە گرنگەکان