پێناس

ناوی یەکەم
Japhet
پاشناو
Tanganga
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
31-03-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Japhet Tanganga

کاروانی یارییکردن

No results found.

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 01/03/19 PL2 Tottenham Hotspur U23 1 - 1 Chelsea U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/02/19 PIC Tottenham Hotspur U23 0 - 1 Dinamo Zagreb U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/02/19 PL2 Tottenham Hotspur U23 0 - 4 Arsenal U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/02/19 PL2 Brighton U23 2 - 0 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 23/01/19 PIC Tottenham Hotspur U23 5 - 4 Athletic Club U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/01/19 PIC Norwich City U23 2 - 2 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/01/19 PL2 West Ham United U23 1 - 1 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 07/01/19 PL2 Tottenham Hotspur U23 1 - 1 Liverpool U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 18/12/18 FLT ئۆکسفۆرد یونایتد 3 - 0 Tottenham Hotspur U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/12/18 PL2 Manchester City U23 1 - 2 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/12/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 2 - 2 Everton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 03/12/18 PIC Tottenham Hotspur U23 2 - 1 Wolfsburg U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 PL2 Chelsea U23 1 - 1 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 13/11/18 FLT پۆرتسمۆس 3 - 2 Tottenham Hotspur U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/11/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 1 - 4 Swansea City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 PL2 Derby County U23 1 - 0 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/10/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 1 - 0 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 09/10/18 FLT گیلینگام 0 - 4 Tottenham Hotspur U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

هەڵبژاردە
World Youth Festival Toulon پاڵەوان 1x 2017

خولە گرنگەکان

Tottenham Hotspur U21 پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
20
18
21
20
بەرگریکاران
تەمەن
17
19
19
17
18
18
18
19
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
17
17
20
17
17
20
19
18
20
18
18
18
20
17
هێرشبەران
تەمەن
17
17
17
18
ڕاهێنەر
تەمەن
47