پێناس

ناوی یەکەم
Kouassi Ryan
پاشناو
Sessegnon
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
18-05-00
تەمەن
17
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی لە دایکبوون
London
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Kouassi Ryan Sessegnon

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 فوڵهام خپی 789 9 9 0 1 0 1 1 0 0
2016/2017 فوڵهام خپی 1621 26 17 9 3 28 5 0 0 0
گشتیی 2410 35 26 9 4 28 6 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 23/09/17 CHA فوڵهام 1 - 1 میدلێسبرۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 CHA بەرتۆن ئالبیۆن 2 - 1 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 CHA فوڵهام 2 - 1 هاڵ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 CHA فوڵهام 1 - 1 کاردیف ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 CHA ئیپسویچ تاون 0 - 2 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/08/17 LEC فوڵهام 0 - 1 بریستۆڵ ڕۆڤەرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 CHA فوڵهام 0 - 1 شێفیڵد وێنزدەی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 15/08/17 CHA لیدز یونایتد 0 - 0 فوڵهام زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 CHA ڕیدین 1 - 1 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 08/08/17 LEC ویکۆمب واندێرێرز 0 - 2 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 CHA فوڵهام 1 - 1 نۆرویچ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/07/17 UUC Portugal U19 1 - 2 England U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 12/07/17 UUC England U19 1 - 0 Czech Republic U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/07/17 UUC England U19 4 - 1 Germany U19 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 06/07/17 UUC England U19 1 - 0 Netherlands U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 03/07/17 UUC Bulgaria U19 0 - 2 England U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/05/17 CHA ڕیدین 1 - 0 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 CHA فوڵهام 1 - 1 ڕیدین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

هەڵبژاردە
UEFA U19 Championship پاڵەوان 1x 2017 Georgia

خولە گرنگەکان

فوڵهام پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
25
28
بەرگریکاران
تەمەن
23
19
24
29
29
29
17
17
22
ناوەڕاستکاران
تەمەن
28
26
23
19
24
22
26
25
28
26
16
20
هێرشبەران
تەمەن
27
23
22
28
ڕاهێنەر
تەمەن
49