یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 22/09/18 EPL فوڵهام 1 - 1 واتفۆرد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 EPL مانچێستەر ستی 3 - 0 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/09/18 UUC لاتڤیای ژێر ٢١ ساڵ 1 - 2 ئینگلتەرای ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 06/09/18 UUC ئینگلتەرای ژێر ٢١ ساڵ 0 - 0 هۆڵاندای ژێر ٢١ ساڵ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 EPL برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 2 - 2 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/08/18 LEC فوڵهام 2 - 0 ئێکسێتەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 EPL فوڵهام 4 - 2 بێرنلی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 3 - 1 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/08/18 EPL فوڵهام 0 - 2 کریستاڵ پاڵاس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/07/18 CLF فەنارباخچە 3 - 0 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/05/18 CHA ئاستۆن ڤیلا 0 - 1 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 14/05/18 CHA فوڵهام 2 - 0 دێربی کاونتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 11/05/18 CHA دێربی کاونتی 1 - 0 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 CHA بیرمینگهام ستی 3 - 1 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/04/18 CHA فوڵهام 2 - 1 سەندەرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/04/18 CHA میلواڵ 0 - 3 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 CHA فوڵهام 1 - 1 برێنتفۆرد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 10/04/18 CHA فوڵهام 1 - 0 ڕیدین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 CHA شێفیڵد وێنزدەی 0 - 1 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 03/04/18 CHA فوڵهام 2 - 0 لیدز یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/03/18 CHA نۆرویچ ستی 0 - 2 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/03/18 UUC ئینگلتەرای ژێر ٢١ ساڵ 2 - 1 ئۆکرانیای ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 CHA فوڵهام 2 - 2 کوینز پارک ڕێنجەرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 CHA پێرستۆن نۆرس ئیند 1 - 2 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/03/18 CHA فوڵهام 3 - 0 شێفیڵد یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان