یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 08/12/18 EPL مانچێستەر یونایتد 4 - 1 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/12/18 EPL فوڵهام 1 - 1 لێیستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 EPL چێڵسی 2 - 0 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 EPL فوڵهام 3 - 2 ساوسامپتۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 EPL لیڤەرپوڵ 2 - 0 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 05/11/18 EPL هەدەرفیڵد تاون 1 - 0 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/11/18 LEC مانچێستەر ستی 2 - 0 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 EPL فوڵهام 0 - 3 ئەی ئێف سی بۆرنێماوس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 EPL کاردیف ستی 4 - 2 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/10/18 UUC سکۆتلاندی ژێر ٢١ ساڵ 0 - 2 ئینگلتەرای ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 11/10/18 UUC ئینگلتەرای ژێر ٢١ ساڵ 7 - 0 ئەندۆرا - خوار ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 EPL فوڵهام 1 - 5 ئاڕسێناڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 EPL ئێڤەرتۆن 3 - 0 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 EPL فوڵهام 1 - 1 واتفۆرد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 EPL مانچێستەر ستی 3 - 0 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/09/18 UUC لاتڤیای ژێر ٢١ ساڵ 1 - 2 ئینگلتەرای ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 06/09/18 UUC ئینگلتەرای ژێر ٢١ ساڵ 0 - 0 هۆڵاندای ژێر ٢١ ساڵ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 EPL برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 2 - 2 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/08/18 LEC فوڵهام 2 - 0 ئێکسێتەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 EPL فوڵهام 4 - 2 بێرنلی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 3 - 1 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/08/18 EPL فوڵهام 0 - 2 کریستاڵ پاڵاس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/07/18 CLF فەنارباخچە 3 - 0 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/05/18 CHA ئاستۆن ڤیلا 0 - 1 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 14/05/18 CHA فوڵهام 2 - 0 دێربی کاونتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان