پێناس

ناوی یەکەم
Matt
پاشناو
Bersano
وڵات
ئەمریکا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
10-09-92
تەمەن
25
وڵاتی لە دایکبوون
ئەمریکا
شوێنی لە دایکبوون
Tempe
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
بەرزیی باڵا
185 سم
کێش
84 کگ
Matt Bersano

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 Reno 1868 USL 180 2 2 0 0 0 0 0 0 0
2018 Reno 1868 USL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2018 ئێرسکواکس خوئ 0 0 0 0 0 15 0 0 0 0
2017 Reno 1868 USL 2520 28 28 0 0 0 0 3 0 0
2017 ئێرسکواکس خوئ 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
2016 Seattle Sounde… USL 98 2 1 1 0 0 0 0 0 0
گشتیی 2798 32 31 1 0 16 0 3 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 24/06/18 MLS ڕیاڵ ساڵت لەیک 1 - 1 ئێرسکواکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 14/06/18 MLS ئێرسکواکس 2 - 2 نیو ئینگلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/06/18 MLS ئێرسکواکس 3 - 4 Los Angeles FC بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 07/06/18 UOC پۆڵاتلاند تیمبێرس 2 - 0 ئێرسکواکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/06/18 MLS شیگاکۆ فایەر 2 - 1 ئێرسکواکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/05/18 MLS لۆس ئانجێلێس گالاکسی 1 - 0 ئێرسکواکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/05/18 MLS ئێرسکواکس 1 - 3 دی سی یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 17/05/18 MLS وایتکاپس 2 - 2 ئێرسکواکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 MLS Minnesota United 1 - 3 ئێرسکواکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 MLS ئێرسکواکس 0 - 1 پۆڵاتلاند تیمبێرس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/05/18 USL Rio Grande Valley 0 - 0 Reno 1868 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 USL Reno 1868 2 - 0 OKC Energy بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 MLS ئۆرلاندۆ سیتی 3 - 2 ئێرسکواکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 MLS ئێرسکواکس 2 - 2 هۆوستن داینامۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 MLS فێلادێلفیا یونیۆن 1 - 1 ئێرسکواکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 MLS ئێرسکواکس 1 - 2 New York City بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 MLS سپۆرتین کانساس ستی 3 - 2 ئێرسکواکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 MLS ئێرسکواکس 3 - 2 Minnesota United بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

ئێرسکواکس پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
25
21
24
بەرگریکاران
تەمەن
27
26
29
23
26
22
25
ناوەڕاستکاران
تەمەن
24
20
22
16
28
30
23
25
32
22
24
21
هێرشبەران
تەمەن
30
28
27
23
35
ڕاهێنەر
تەمەن
42