پێناس

ناوی یەکەم
Sergej
پاشناو
Grubac
وڵات
مۆنتێنێگریۆ
ڕێکەوتی لە دایکبوون
29-05-00
تەمەن
17
وڵاتی لە دایکبوون
مۆنتێنێگریۆ
شوێنی یارییکردن
Attacker
Sergej Grubac

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ئاپۆیل 1.D 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 13/09/17 UYL Real Madrid U19 10 - 0 APOEL U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 09/08/17 SUC ئاپۆیل 1 - 2 ئاپۆلۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 22/03/17 UUC Montenegro U17 0 - 1 Serbia U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/03/17 UUC Switzerland U17 3 - 1 Montenegro U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/03/17 UUC Scotland U17 6 - 1 Montenegro U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/10/16 UUC Estonia U17 1 - 2 Montenegro U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/10/16 UUC Slovenia U17 2 - 2 Montenegro U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/10/16 UUC Montenegro U17 1 - 2 فەڕەنسا -خوار ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/09/16 UYL APOEL U19 0 - 3 Roma U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/04/16 UUC Montenegro U17 0 - 2 Serbia U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 30/03/16 UUC Republic of Irelan… 3 - 0 Montenegro U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 28/03/16 UUC Poland U17 2 - 0 Montenegro U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Super Cup پلەی دووەم 1x 2017/2018

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/08/17 APOEL APOEL نەزانراو

خولە گرنگەکان

ئاپۆیل پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
21
19
33
بەرگریکاران
تەمەن
18
23
31
21
32
33
33
30
22
ناوەڕاستکاران
تەمەن
34
17
27
28
29
33
31
20
27
23
هێرشبەران
تەمەن
33
26
17
21
25
33
34
ڕاهێنەر
تەمەن
47