پێناس

ناوی یەکەم
Alphonso
پاشناو
Davies
وڵات
کەنەدا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
02-11-00
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
لیبێریا
شوێنی لە دایکبوون
Monrovia
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
180 سم
کێش
72 کگ
پێی یارییکردن
چەپ
Alphonso Davies

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 وایتکاپس خوئ 2421 31 27 4 6 4 8 2 0 0
2017 وایتکاپس خوئ 1080 27 9 18 6 19 0 1 0 0
2016 وایتکاپس خوئ 299 8 2 6 0 7 0 0 0 0
2016 Whitecaps II USC 682 11 9 2 8 0 2 1 0 0
گشتیی 4482 77 47 30 20 30 10 4 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 19/11/18 NLQ سان کیتس و نێڤیس 0 - 1 کەنەدا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 MLS وایتکاپس 2 - 1 پۆڵاتلاند تیمبێرس x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 MLS Los Angeles FC 2 - 2 وایتکاپس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/10/18 NLQ کەنەدا 5 - 0 دۆمینیکا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 MLS تۆرۆنتۆ ئێف سی 1 - 2 وایتکاپس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 MLS لۆس ئانجێلێس گالاکسی 3 - 0 وایتکاپس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 24/09/18 MLS وایتکاپس 1 - 2 دالاس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 MLS وایتکاپس 1 - 2 سیاتێل ساوندێرس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/09/18 NLQ دوورگەکانی پاکیزە… 0 - 8 کەنەدا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 MLS وایتکاپس 2 - 1 ئێرسکواکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 MLS ئێرسکواکس 2 - 3 وایتکاپس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 MLS وایتکاپس 2 - 2 نیویۆرک رب. بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 16/08/18 CAC تۆرۆنتۆ ئێف سی 5 - 2 وایتکاپس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 09/08/18 CAC وایتکاپس 2 - 2 تۆرۆنتۆ ئێف سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 MLS New York City 2 - 2 وایتکاپس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 02/08/18 ALS MLS All-Stars P 1 - 1 P یوڤێنتوس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 MLS وایتکاپس 4 - 2 Minnesota United x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 19/07/18 CAC مۆنتێریال ئیمپاکت 1 - 0 وایتکاپس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Canadian Championship پلەی دووەم 2x 2018, 2016

خولە گرنگەکان

وایتکاپس پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
27
24
30
بەرگریکاران
تەمەن
25
32
21
33
25
30
25
28
24
30
ناوەڕاستکاران
تەمەن
26
18
16
18
28
26
27
25
28
26
25
هێرشبەران
تەمەن
24
28
34
ڕاهێنەر
تەمەن
44