پێناس

ناوی یەکەم
Sindre
پاشناو
Mauritz-Hansen
وڵات
نۆرویج
ڕێکەوتی لە دایکبوون
18-10-94
تەمەن
23
وڵاتی لە دایکبوون
نۆرویج
شوێنی یارییکردن
Attacker
Sindre Mauritz-Hansen

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 ستابیک خپی ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
2017 ستابیک خپی 29 4 0 4 0 14 0 0 0 0
گشتیی 29 4 0 4 0 14 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 26/08/17 NMC لیلێستروم 3 - 1 ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 ELI هاوگێسوند 2 - 2 ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 10/08/17 NMC ستابیک 3 - 0 ئالێسوندس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/08/17 ELI ستابیک 1 - 3 ساندیفیۆرد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/07/17 ELI لیلێستروم 2 - 2 ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/07/17 ELI ستابیک 2 - 0 بران بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/05/17 NMC نۆتۆدین E 1 - 4 E ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/05/17 ELI مۆڵ 3 - 1 ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 22/05/17 ELI ستابیک 1 - 1 ڤایکین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/05/17 ELI سترومسگۆدێست 1 - 2 ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 ELI ستابیک 0 - 0 ڕۆزێنبۆرگ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 ELI ڤالێرێنگا 1 - 1 ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/04/17 ELI ستابیک 0 - 3 هاوگێسوند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 ELI ترۆمسە 0 - 3 ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/04/17 ELI ستابیک 3 - 0 سارپسبۆرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/04/17 ELI ستابیک 2 - 0 ئۆد گرێنلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/04/17 ELI سۆگندال 4 - 1 ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/01/17 Asker Stabæk نەزانراو

خولە گرنگەکان

ستابیک پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
23
24
19
بەرگریکاران
تەمەن
22
23
20
20
16
34
18
20
30
23
ناوەڕاستکاران
تەمەن
18
28
18
18
20
23
23
22
20
17
20
هێرشبەران
تەمەن
18
24
23
23
24
18
21
ڕاهێنەر
تەمەن
43