پێناس

ناوی یەکەم
Luiz Paulo Gabriel
پاشناو
de Souza
وڵات
بەڕازیل
ڕێکەوتی لە دایکبوون
14-04-96
تەمەن
22
وڵاتی لە دایکبوون
بەڕازیل
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
172 سم
کێش
70 کگ
Luiz Paulo Gabriel de Souza

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 Veres خپی 206 7 2 5 2 6 0 0 0 0
گشتیی 206 7 2 5 2 6 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 14/04/18 PRL لیچیڤێتس 2 - 0 Veres بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 PRL Veres 0 - 2 شاختار دۆنێستک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 PRL ڤۆرسکلا 0 - 0 Veres زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 PRL Veres 0 - 1 زۆریا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 PRL دینامۆ کیێڤ 1 - 0 Veres بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 PRL Stal Kamianske 0 - 1 Veres بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 PRL Veres 3 - 1 دینامۆ کیێڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 PRL ڤۆرسکلا 1 - 0 Veres بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 COP Osasco Audax 1 - 2 Desportivo Brasil بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/09/17 COP Rio Branco SP 1 - 3 Osasco Audax بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 31/08/17 COP Osasco Audax 3 - 1 Atibaia بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 COP São Paulo B 1 - 0 Osasco Audax بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 COP Osasco Audax 0 - 0 Inter de Limeira زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 COP Desportivo Brasil 1 - 0 Osasco Audax بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/07/17 COP Osasco Audax 1 - 1 Rio Branco SP بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 19/07/17 COP Atibaia 1 - 0 Osasco Audax بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/07/17 COP Osasco Audax 2 - 2 São Paulo B بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/09/16 COP Água Santa 1 - 1 Flamengo SP بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
16/02/18 Osasco Audax Veres نەزانراو

خولە گرنگەکان

Veres پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
31
20
23
بەرگریکاران
تەمەن
26
31
22
21
20
25
21
30
21
27
21
ناوەڕاستکاران
تەمەن
21
21
18
28
32
27
18
30
26
20
26
هێرشبەران
تەمەن
29
23
17
26
ڕاهێنەر
تەمەن
50