پێناس

ناوی یەکەم
Luiz Paulo Gabriel
پاشناو
de Souza
وڵات
بەڕازیل
ڕێکەوتی لە دایکبوون
14-04-96
تەمەن
22
وڵاتی لە دایکبوون
بەڕازیل
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
172 سم
کێش
70 کگ
Luiz Paulo Gabriel de Souza

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 Veres خپی 259 8 3 5 3 9 0 1 0 0
گشتیی 259 8 3 5 3 9 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 20/05/18 PRL Veres 1 - 1 لیچیڤێتس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 PRL Veres 0 - 0 ڤۆرسکلا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 PRL زۆریا 1 - 0 Veres بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 PRL Veres 1 - 4 دینامۆ کیێڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 PRL لیچیڤێتس 2 - 0 Veres بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 PRL Veres 0 - 2 شاختار دۆنێستک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 PRL ڤۆرسکلا 0 - 0 Veres زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 PRL Veres 0 - 1 زۆریا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 PRL دینامۆ کیێڤ 1 - 0 Veres بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 PRL Stal Kamianske 0 - 1 Veres بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 PRL Veres 3 - 1 دینامۆ کیێڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 PRL ڤۆرسکلا 1 - 0 Veres بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 COP Osasco Audax 1 - 2 Desportivo Brasil بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/09/17 COP Rio Branco SP 1 - 3 Osasco Audax بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 31/08/17 COP Osasco Audax 3 - 1 Atibaia بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 COP São Paulo B 1 - 0 Osasco Audax بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 COP Osasco Audax 0 - 0 Inter de Limeira زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 COP Desportivo Brasil 1 - 0 Osasco Audax بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
16/02/18 Osasco Audax Veres نەزانراو

خولە گرنگەکان