پێناس

ناوی یەکەم
Michael
پاشناو
Köllner
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
29-12-69
تەمەن
48
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
Unknown
Michael Köllner

کاروانی یارییکردن (ڕاهێنەر)

تیم From To
نورنبێرگ 07.03.2017
نورنبێرگ II 01.07.2016 06.03.2017

matches (coach)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 05/11/16 REG نورنبێرگ II 1 - 4 Augsburg II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/10/16 REG نورنبێرگ II 3 - 3 بایێرن میونشن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/10/16 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 1 نورنبێرگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/10/16 REG نورنبێرگ II 2 - 2 مێمینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/10/16 REG Garching 3 - 4 نورنبێرگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/10/16 REG نورنبێرگ II 2 - 2 ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/09/16 REG ١٨٦٠ میونشن II 1 - 4 نورنبێرگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/09/16 REG نورنبێرگ II 0 - 5 بایرێوس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/09/16 REG ئینگۆلستاد 0 - 3 نورنبێرگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/09/16 REG نورنبێرگ II 1 - 4 ئونتەرهاچین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/08/16 REG بوخباخ 2 - 5 نورنبێرگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/08/16 REG نورنبێرگ II 1 - 2 ڤاکەر بورگهاوسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/08/16 REG سێلیجینپۆرتن 1 - 4 نورنبێرگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/08/16 REG نورنبێرگ II 1 - 2 ئیلەرتیسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 02/08/16 REG نورنبێرگ II 3 - 2 بایەرن هۆف بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 29/07/16 REG شڤاینفورت 1 - 2 نورنبێرگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/07/16 REG نورنبێرگ II 2 - 2 Schalding-Heining بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/07/16 REG Augsburg II 1 - 1 نورنبێرگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
2. Bundesliga پلەی دووەم 1x 2017/2018

خولە گرنگەکان

نورنبێرگ پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
23
26
بەرگریکاران
تەمەن
29
23
19
24
22
29
21
29
ناوەڕاستکاران
تەمەن
28
23
21
24
24
21
26
19
هێرشبەران
تەمەن
25
20
23
25
24
ڕاهێنەر
تەمەن
48