پێناس

ناوی یەکەم
Joran
پاشناو
Sobiech
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
08-11-95
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Joran Sobiech

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 بۆنێر ئێس سی REG 46 3 0 3 0 3 0 0 0 0
2016/2017 بۆنێر ئێس سی REG 698 16 8 8 1 13 2 1 0 1
گشتیی 744 19 8 11 1 16 2 1 0 1

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 19/08/17 REG بۆنێر ئێس سی 4 - 1 وایدەنبروک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB بۆنێر ئێس سی 2 - 6 هانۆڤەر ٩٦ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 04/08/17 REG بۆنێر ئێس سی 1 - 0 ئوردینێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/07/17 REG ڤوپێرتالەر 1 - 1 بۆنێر ئێس سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/03/17 REG بۆنێر ئێس سی 4 - 0 ئالێمانیا ئایخن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/02/17 REG ڤێرل 0 - 1 بۆنێر ئێس سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/02/17 REG ڕۆت ڤایس ئاهلێن 1 - 1 بۆنێر ئێس سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 13/02/17 REG کۆڵن II 2 - 0 بۆنێر ئێس سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/12/16 REG Rödinghausen 3 - 2 بۆنێر ئێس سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/12/16 REG بۆنێر ئێس سی 1 - 2 ڕۆت ڤایس ئێسێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 25/11/16 REG فۆرتونا دۆسلدۆرف 3 - 0 بۆنێر ئێس سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/11/16 REG ڤیکتۆریا کۆڵن 5 - 0 بۆنێر ئێس سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/11/16 REG بۆنێر ئێس سی 3 - 0 ڤوپێرتالەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/10/16 REG بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II 1 - 2 بۆنێر ئێس سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/10/16 REG وایدەنبروک 1 - 3 بۆنێر ئێس سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/10/16 REG بۆنێر ئێس سی 0 - 2 سپرۆکۆڤیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/09/16 REG سپۆرتفرێوند سیێگێن 2 - 2 بۆنێر ئێس سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 20/09/16 REG بۆنێر ئێس سی 2 - 2 بوڕوسیا دۆڕتمۆند II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Reg. Cup Mittelrhein پاڵەوان 1x 2016/2017

خولە گرنگەکان

بۆنێر ئێس سی پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
26
25
23
بەرگریکاران
تەمەن
24
21
23
26
21
25
27
ناوەڕاستکاران
تەمەن
24
23
29
22
26
24
28
20
هێرشبەران
تەمەن
35
22
22
27
26
21
ڕاهێنەر
تەمەن
50