یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 07/04/19 SEB Granada II 1 - 1 El Ejido بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 31/03/19 SEB UD Ibiza 1 - 1 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/03/19 SED گرانادا 1 - 1 لاس پاڵماس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/03/19 SEB باداخۆز 1 - 0 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/03/19 SEB Granada II 2 - 1 ڤییانۆڤێنسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/03/19 SEB ئەتلەتیکۆ سانلوکوێنۆ 1 - 1 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/02/19 SEB Granada II 1 - 2 سێڤییا II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/02/19 SEB مێلییا 1 - 1 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/02/19 SED کۆردۆبا 1 - 2 گرانادا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/02/19 SEB Granada II 0 - 0 مالەگا II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/02/19 SEB ئەلمێریا 0 - 0 Granada II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/01/19 SEB Granada II 0 - 1 FC Jumilla بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 21/01/19 SED گرانادا 2 - 1 ئێلچێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/01/19 SEB Granada II 0 - 2 کارتاجێنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 11/01/19 SED کادیز 0 - 0 گرانادا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 04/01/19 SED گرانادا 1 - 1 ئالباسێتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/12/18 SED تێنریفی 1 - 1 گرانادا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/12/18 SED گرانادا 1 - 0 ڕیاڵ ئۆڤیێدۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/12/18 SED گیمناستیگ تاراگۆنا 0 - 1 گرانادا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 SEB ماربێیا 0 - 2 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/11/18 SEB Granada II 1 - 1 سان فێرناندۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/11/18 SEB El Ejido 2 - 0 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 SEB Granada II 0 - 3 UD Ibiza بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 SEB ڕیاڵ مورسیا 0 - 1 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 SEB Granada II 0 - 2 باداخۆز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان