پێناس

ناوی یەکەم
Enis
پاشناو
Küley
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
09-10-97
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی لە دایکبوون
Stuttgart
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
175 سم
پێی یارییکردن
ڕاست
Enis Küley

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 یولم REG 95 3 1 2 1 13 0 0 0 0
2017/2018 شتوتگارتەر کیکەرز REG 18 1 0 1 0 3 0 0 0 0
2016/2017 شتوتگارتەر کیکەرز REG 637 14 7 7 6 17 0 2 0 0
گشتیی 750 18 8 10 7 33 0 2 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 12/05/18 REG یولم 2 - 0 ڤاڵدهۆف مانهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 REG ئینتراخت ستادتایلنفۆرد 1 - 0 یولم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 REG یولم 1 - 4 کۆبلێنز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 REG ئەستۆریا والدۆرف 3 - 1 یولم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/04/18 REG یولم 3 - 1 TSV Steinbach بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 REG یولم 3 - 0 ۆرماتیا ۆڕمس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 REG فرانکفورت 0 - 3 یولم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 REG یولم 3 - 1 ماینز ٠٥ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/03/18 REG شتوتگارتەر کیکەرز 2 - 2 یولم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 REG یولم 1 - 1 فڕایبۆڕگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 REG Röchling Völklingen 0 - 2 یولم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 14/03/18 REG حەسەن کاسێل 2 - 0 یولم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 REG یولم 2 - 1 ئێلڤێرسبێرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 REG هۆڤێنهایم II 1 - 1 یولم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/11/17 REG فرانکفورت 2 - 4 شتوتگارتەر کیکەرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 REG شتوتگارتەر کیکەرز 3 - 3 Schott Mainz بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 REG کیکەرز ئۆفێنباخ 3 - 0 شتوتگارتەر کیکەرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 REG شتوتگارتەر کیکەرز 1 - 0 ئەستۆریا والدۆرف بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Reg. Cup Württemberg پاڵەوان 1x 2017/2018
پلەی دووەم 1x 2016/2017

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
22/01/18 Stuttg Kickers Ulm بێ بەرامبەر

خولە گرنگەکان