پێناس

ناوی یەکەم
Jan
پاشناو
Bekkema
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
09-04-96
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
شوێنی لە دایکبوون
Drachten
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
Jan Bekkema

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 هێرنێڤین خپی 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0
2017 هێرنێڤین USL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2016/2017 هێرنێڤین خپی 0 0 0 0 0 32 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 40 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 14/10/17 ERE ئوترێخت 3 - 1 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 ERE هێرنێڤین 0 - 4 ئایاکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 ERE ویلیام II 1 - 2 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 KNB ئێکسێلسیۆر 1 - 2 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 2 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 ERE هێرنێڤین 2 - 0 ئایندهۆڤن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 ERE دێن هاگ 1 - 2 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 ERE هێرنێڤین 1 - 1 هێراکلێس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 ERE گرۆنینگێن 3 - 3 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 ERE ئوترێخت 2 - 1 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/05/17 ERE هێرنێڤین 1 - 3 ئوترێخت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 ERE هێرنێڤین 0 - 2 ئێن ئی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 ERE پی ئی سی زڤولێ 2 - 1 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/04/17 ERE هێرنێڤین 1 - 0 ویلیام II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/04/17 ERE ئایاکس 5 - 1 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 ERE ڤیتێسی 4 - 2 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/04/17 ERE هێرنێڤین 3 - 0 سپارتا ڕۆتێردام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 ERE هێراکلێس 4 - 1 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

هێرنێڤین پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
21
18
25
27
27
بەرگریکاران
تەمەن
21
26
24
17
25
23
ناوەڕاستکاران
تەمەن
21
25
20
33
21
21
20
18
هێرشبەران
تەمەن
30
21
25
24
22
ڕاهێنەر
تەمەن
48