پێناس

ناوی یەکەم
Jan
پاشناو
Bekkema
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
09-04-96
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
شوێنی لە دایکبوون
Drachten
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
Jan Bekkema

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 هێرنێڤین خپی 0 0 0 0 0 14 0 0 0 0
2017 هێرنێڤین USL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2016/2017 هێرنێڤین خپی 0 0 0 0 0 32 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 46 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 03/12/17 ERE ڕۆدا جەی سی 2 - 1 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 ERE هێرنێڤین 1 - 2 پی ئی سی زڤولێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 ERE توێنتی 0 - 4 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/11/17 ERE سپارتا ڕۆتێردام 0 - 0 هێرنێڤین زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 ERE هێرنێڤین 1 - 2 ئالکمار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 KNB ویلیام II 2 - 1 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 ERE هێرنێڤین 0 - 4 ڤیتێسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 ERE ئوترێخت 3 - 1 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 ERE هێرنێڤین 0 - 4 ئایاکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 ERE ویلیام II 1 - 2 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 KNB ئێکسێلسیۆر 1 - 2 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 2 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 ERE هێرنێڤین 2 - 0 ئایندهۆڤن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 ERE دێن هاگ 1 - 2 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 ERE هێرنێڤین 1 - 1 هێراکلێس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 ERE گرۆنینگێن 3 - 3 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 ERE ئوترێخت 2 - 1 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/05/17 ERE هێرنێڤین 1 - 3 ئوترێخت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

هێرنێڤین پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
21
18
25
27
27
بەرگریکاران
تەمەن
21
26
24
17
25
23
ناوەڕاستکاران
تەمەن
21
25
20
33
25
21
21
20
19
هێرشبەران
تەمەن
30
19
21
26
24
22
ڕاهێنەر
تەمەن
48