پێناس

ناوی یەکەم
Kik
پاشناو
Pierie
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
20-07-00
تەمەن
17
وڵاتی لە دایکبوون
ئەمریکا
شوێنی لە دایکبوون
Boston
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
پێی یارییکردن
چەپ
Kik Pierie

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 هێرنێڤین خپی 487 6 6 0 3 2 0 1 0 0
2017 هێرنێڤین USL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2016/2017 هێرنێڤین خپی 134 2 1 1 0 7 0 0 0 0
گشتیی 621 8 7 1 3 9 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 14/10/17 ERE ئوترێخت 3 - 1 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 10/10/17 UUC Slovenia U19 2 - 2 Netherlands U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/10/17 UUC Netherlands U19 2 - 0 Hungary U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 04/10/17 UUC Netherlands U19 3 - 0 Malta U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 ERE هێرنێڤین 0 - 4 ئایاکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 ERE ویلیام II 1 - 2 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 2 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 ERE هێرنێڤین 2 - 0 ئایندهۆڤن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 ERE دێن هاگ 1 - 2 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 ERE هێرنێڤین 1 - 1 هێراکلێس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 ERE گرۆنینگێن 3 - 3 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 ERE ئوترێخت 2 - 1 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/05/17 ERE هێرنێڤین 1 - 3 ئوترێخت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 UUC ئەڵمانیا -خوار ١٧ ساڵ 2 - 1 هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 10/05/17 UUC ئینگلتەرا -خوار ١٧ ساڵ 3 - 0 هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 UUC هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ 2 - 2 Norway U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 04/05/17 UUC هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ 1 - 0 Ukraine U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/04/17 ERE هێرنێڤین 1 - 0 ویلیام II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

هێرنێڤین پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
21
18
25
27
27
بەرگریکاران
تەمەن
21
26
24
17
25
23
ناوەڕاستکاران
تەمەن
21
25
20
33
21
21
20
18
هێرشبەران
تەمەن
30
21
25
24
22
ڕاهێنەر
تەمەن
48