پێناس

ناوی یەکەم
Kik
پاشناو
Pierie
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
20-07-00
تەمەن
17
وڵاتی لە دایکبوون
ئەمریکا
شوێنی لە دایکبوون
Boston
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
پێی یارییکردن
چەپ
Kik Pierie

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 هێرنێڤین خپی 1269 15 15 0 4 2 0 3 0 0
2017 هێرنێڤین USL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2016/2017 هێرنێڤین خپی 134 2 1 1 0 7 0 0 0 0
گشتیی 1403 17 16 1 4 9 0 3 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 16/12/17 ERE هێرنێڤین 1 - 0 برێدا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/12/17 ERE فێینورد 1 - 1 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 ERE هێرنێڤین 2 - 2 ڤی ڤی ڤی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 ERE ڕۆدا جەی سی 2 - 1 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 ERE هێرنێڤین 1 - 2 پی ئی سی زڤولێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 ERE توێنتی 0 - 4 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/11/17 ERE سپارتا ڕۆتێردام 0 - 0 هێرنێڤین زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 ERE هێرنێڤین 1 - 2 ئالکمار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 KNB ویلیام II 2 - 1 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 ERE هێرنێڤین 0 - 4 ڤیتێسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 ERE ئوترێخت 3 - 1 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 10/10/17 UUC Slovenia U19 2 - 2 Netherlands U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/10/17 UUC Netherlands U19 2 - 0 Hungary U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 04/10/17 UUC Netherlands U19 3 - 0 Malta U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 ERE هێرنێڤین 0 - 4 ئایاکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 ERE ویلیام II 1 - 2 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 2 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 ERE هێرنێڤین 2 - 0 ئایندهۆڤن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

هێرنێڤین پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
21
18
25
27
27
بەرگریکاران
تەمەن
21
26
24
17
25
23
ناوەڕاستکاران
تەمەن
21
25
20
33
25
21
21
20
19
هێرشبەران
تەمەن
30
19
21
26
24
22
ڕاهێنەر
تەمەن
48