پێناس

ناوی یەکەم
Dylan
پاشناو
George
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
27-06-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
شوێنی یارییکردن
Attacker
Dylan George

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 توێنتی خپی 90 1 1 0 0 1 0 0 0 0
2016/2017 توێنتی خپی 301 8 2 6 1 15 1 0 0 0
2016/2017 Twente II TWD 1839 22 22 0 7 0 7 0 0 0
گشتیی 2230 31 25 6 8 16 8 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 19/08/17 ERE توێنتی 1 - 2 ڤی ڤی ڤی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 ERE فێینورد 2 - 1 توێنتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 ERE توێنتی 3 - 5 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 ERE سپارتا ڕۆتێردام 1 - 0 توێنتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 ERE ئالکمار 2 - 1 توێنتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 ERE توێنتی 3 - 0 ئێن ئی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/04/17 ERE ئوترێخت 3 - 0 توێنتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 06/04/17 ERE توێنتی 2 - 2 ئایندهۆڤن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/03/17 ERE ڕۆدا جەی سی 0 - 3 توێنتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/03/17 ERE ئایاکس 3 - 0 توێنتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/03/17 TWD UNA 3 - 1 Twente II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/03/17 ERE توێنتی 2 - 1 ویلیام II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/02/17 ERE دێن هاگ 1 - 1 توێنتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 20/02/17 TWD AZ II 1 - 0 Twente II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/02/17 ERE توێنتی 1 - 0 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/02/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 1 توێنتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/02/17 TWD Twente II 0 - 1 کاتویجک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/02/17 TWD بارێندرێخت 1 - 1 Twente II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

دوورکەوتووەکان

Description ڕێکەوتی دوورکەوتنەوە ڕێکەوتی گەڕانەوە
Ankle/Foot Injury 19/03/17 05/04/17

خولە گرنگەکان

توێنتی پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
23
20
27
بەرگریکاران
تەمەن
21
22
34
20
26
25
21
ناوەڕاستکاران
تەمەن
20
29
19
21
18
31
21
25
هێرشبەران
تەمەن
29
24
19
19
20
22
ڕاهێنەر
تەمەن
47