پێناس

ناوی یەکەم
Dogucan
پاشناو
Haspolat
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
11-02-00
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
شوێنی لە دایکبوون
Rotterdam
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
177 سم
کێش
75 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Dogucan Haspolat

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ئێکسێلسیۆر خپی 243 6 3 3 2 20 0 1 0 0
2016/2017 ئێکسێلسیۆر خپی 6 1 0 1 0 15 0 0 0 0
گشتیی 249 7 3 4 2 35 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 17/02/18 ERE ڤیتێسی 1 - 2 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 ERE ئێکسێلسیۆر 0 - 0 برێدا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/02/18 ERE ئایندهۆڤن 1 - 0 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 ERE ئێکسێلسیۆر 2 - 2 ئوترێخت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 ERE ڕۆدا جەی سی 2 - 1 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/01/18 ERE سپارتا ڕۆتێردام 2 - 3 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/12/17 ERE ئێکسێلسیۆر 0 - 0 توێنتی زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/12/17 ERE ئێکسێلسیۆر 2 - 0 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 14/12/17 ERE ئایاکس 3 - 1 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 2 پی ئی سی زڤولێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 ERE برێدا 3 - 1 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 2 ئایندهۆڤن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 ERE ئوترێخت 3 - 1 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/10/17 ERE توێنتی 1 - 3 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 1 سپارتا ڕۆتێردام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 ERE دێن هاگ 1 - 2 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 ERE ئێکسێلسیۆر 0 - 2 ڤی ڤی ڤی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 ERE ئالکمار 0 - 2 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

ئێکسێلسیۆر پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
27
22
28
18
35
بەرگریکاران
تەمەن
27
23
19
28
18
24
24
24
22
ناوەڕاستکاران
تەمەن
30
25
28
35
18
32
26
27
هێرشبەران
تەمەن
18
21
21
25
20
26
ڕاهێنەر
تەمەن
46