پێناس

ناوی یەکەم
Sadou
پاشناو
Diallo
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
10-06-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Sadou Diallo

کاروانی یارییکردن

No results found.

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 11/01/19 PL2 Wolves U23 1 - 2 Reading U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 07/01/19 PL2 West Bromwich Albi… 2 - 4 Wolves U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/12/18 PL2 Sunderland U23 0 - 1 Wolves U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 26/11/18 PL2 Wolves U23 0 - 0 Aston Villa U23 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/11/18 FLT لینکۆڵن ستی P 2 - 2 P Wolves U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/11/18 PL2 Stoke City U23 2 - 2 Wolves U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/10/18 PL2 Southampton U23 3 - 2 Wolves U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 09/10/18 FLT مانسفیڵد تاون 2 - 1 Wolves U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/09/18 PL2 Wolves U23 2 - 0 Middlesbrough U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 24/09/18 PL2 Wolves U23 7 - 0 Sunderland U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/09/18 PL2 Fulham U23 1 - 0 Wolves U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/09/18 FLT سکونسرۆپ یونایتد P 0 - 0 P Wolves U21 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 31/08/18 PL2 Norwich City U23 1 - 3 Wolves U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 27/08/18 PL2 Wolves U23 2 - 0 Newcastle United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/04/18 UYL Manchester City U19 4 - 5 Barcelona U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/04/18 PL2 Manchester City U23 1 - 1 Manchester United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 05/04/18 PL2 Manchester City U23 0 - 1 West Ham United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/02/18 PL2 Sunderland U23 0 - 2 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Premier League 2 Division One پلەی دووەم 1x 2016/2017
FA Youth Cup پلەی دووەم 1x 2016/2017

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
26/08/18 Man City Wolves نەزانراو

خولە گرنگەکان

Wolves U21 پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
20
25
17
بەرگریکاران
تەمەن
20
18
18
23
19
21
19
19
17
ناوەڕاستکاران
تەمەن
19
18
21
20
17
20
17
19
18
هێرشبەران
تەمەن
20
19
20
18
19
ڕاهێنەر
تەمەن
53
36