پێناس

ناوی یەکەم
Philip
پاشناو
Foden
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
28-05-00
تەمەن
17
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی لە دایکبوون
Stockport
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
171 سم
کێش
70 کگ
Philip Foden

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 مانچێستەر ستی خنئ 17 2 0 2 0 5 0 0 0 0
گشتیی 17 2 0 2 0 5 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 20/02/18 UYL Manchester City U19 P 1 - 1 P Internazionale U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 19/02/18 FAC ویگان ئاتلەتیک 1 - 0 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 13/02/18 UCL بازل 0 - 4 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 EPL مانچێستەر ستی 5 - 1 لێیستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/12/17 LEC لێیستەر ستی P 1 - 1 P مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/12/17 EPL مانچێستەر ستی 4 - 1 تۆتێنهام هۆتسپێر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/12/17 UCL شاختار دۆنێستک 2 - 1 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 PL2 Manchester City U23 4 - 2 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 21/11/17 UCL مانچێستەر ستی 1 - 0 فێینورد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 PL2 Manchester United U23 1 - 1 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 UWC ئینگلتەرا -خوار ١٧ ساڵ 5 - 2 ئیسپانیا -خوار ١٧ ساڵ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 UWC بڕازیل ژێر ١٧ ساڵ 1 - 3 ئینگلتەرا -خوار ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 UWC ئەمریکا ژێر ١٧ ساڵ 1 - 4 ئینگلتەرا -خوار ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 UWC ئینگلتەرا -خوار ١٧ ساڵ P 0 - 0 P ژاپۆن -خوار ١٧ ساڵ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 UWC ئینگلتەرا -خوار ١٧ ساڵ 4 - 0 Iraq U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/10/17 UWC ئینگلتەرا -خوار ١٧ ساڵ 3 - 2 مەکسیکۆ ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/10/17 UWC Chile U17 0 - 4 ئینگلتەرا -خوار ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 UYL Manchester City U19 3 - 1 Shakhtar Donetsk U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

هەڵبژاردە
UEFA U17 Championship پلەی دووەم 1x 2017 Croatia
U17 World Cup پاڵەوان 1x 2017 India
یانە ناوخۆییەکان
FA Youth Cup پلەی دووەم 1x 2016/2017

دوورکەوتووەکان

Description ڕێکەوتی دوورکەوتنەوە ڕێکەوتی گەڕانەوە
Ankle/Foot Injury 21/12/17 09/02/18

خولە گرنگەکان