پێناس

ناوی یەکەم
Jadon
پاشناو
Sancho
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
25-03-00
تەمەن
17
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی لە دایکبوون
London
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
180 سم
کێش
74 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Jadon Sancho

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 بوڕوسیا دۆڕتمۆ… REG 176 3 3 0 3 0 0 0 0 0
2017/2018 بۆروسیا دۆرتموند خپی 16 2 0 2 0 3 0 0 0 0
2017/2018 مانچێستەر ستی خنئ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 192 5 3 2 3 3 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 14/11/17 UUC Bulgaria U19 0 - 1 England U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/11/17 UUC England U19 2 - 1 Iceland U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 08/11/17 UUC England U19 6 - 0 Faroe Islands U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 BUN بۆروسیا دۆرتموند 1 - 3 بایێرن میونیش بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/11/17 UYL Borussia Dortmund U19 5 - 0 APOEL U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 REG ئوردینێن 1 - 0 بوڕوسیا دۆڕتمۆند II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/10/17 DFB ماگدێبورگ 0 - 5 بۆروسیا دۆرتموند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 BUN ئینتراخت فرانکفورت 2 - 2 بۆروسیا دۆرتموند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 UYL APOEL U19 0 - 2 Borussia Dortmund U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 UWC ئینگلتەرا -خوار ١٧ ساڵ 4 - 0 Iraq U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/10/17 UWC ئینگلتەرا -خوار ١٧ ساڵ 3 - 2 مەکسیکۆ ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/10/17 UWC Chile U17 0 - 4 ئینگلتەرا -خوار ١٧ ساڵ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 BUN ئاوگسبورگ 1 - 2 بۆروسیا دۆرتموند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 UYL Borussia Dortmund U19 5 - 3 Real Madrid U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 REG بوڕوسیا دۆڕتمۆند II 0 - 2 ئالێمانیا ئایخن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 REG بوڕوسیا دۆڕتمۆند II 3 - 2 Rödinghausen بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/07/17 ICC مانچێستەر یونایتد 2 - 0 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/05/17 UUC ئیسپانیا -خوار ١٧ ساڵ P 2 - 2 P ئینگلتەرا -خوار ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

هەڵبژاردە
UEFA U17 Championship پلەی دووەم 1x 2017 Croatia
یانە ناوخۆییەکان
Premier League 2 Division One پلەی دووەم 1x 2016/2017
FA Youth Cup پلەی دووەم 1x 2016/2017

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
31/08/17 Man City Dortmund 8.7 ملیۆن یۆرۆ

خولە گرنگەکان