پێناس

ناوی یەکەم
Thomas
پاشناو
Scott
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
28-10-00
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
Thomas Scott

کاروانی یارییکردن

No results found.

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 14/01/19 PL2 Arsenal U23 5 - 1 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 08/01/19 FLT ڕۆچدەیڵ 2 - 4 Manchester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/01/19 PL2 Manchester City U23 1 - 5 West Ham United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/12/18 PL2 Manchester City U23 1 - 2 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 12/12/18 UYL Manchester City U19 2 - 1 Hoffenheim U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/12/18 PL2 Derby County U23 0 - 1 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/12/18 FLT بارنسلێی P 3 - 3 P Manchester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/11/18 UYL Olympique Lyonnais U19 2 - 0 Manchester City U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 PL2 Leicester City U23 0 - 0 Manchester City U23 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/11/18 UYL Manchester City U19 4 - 1 Shakhtar Donetsk U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 PL2 Manchester City U23 3 - 0 Blackburn Rovers U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/10/18 FLT ترانمێر ڕۆڤەرز 0 - 1 Manchester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 PL2 Everton U23 1 - 0 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 23/10/18 UYL Shakhtar Donetsk U19 1 - 1 Manchester City U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 PL2 Manchester City U23 1 - 4 Chelsea U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 02/10/18 UYL Hoffenheim U19 5 - 2 Manchester City U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 PL2 Swansea City U23 1 - 4 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/09/18 FLT کرێو ئالێکساندرا 1 - 4 Manchester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
FA Youth Cup پلەی دووەم 1x 2016/2017

خولە گرنگەکان

Manchester City U19 پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
18
17
18
بەرگریکاران
تەمەن
18
16
17
ناوەڕاستکاران
تەمەن
17
19
17
16
18
18
16
17
18
17
18
18
18
18
هێرشبەران
تەمەن
19
16
18
18
18
17
17
ڕاهێنەر
تەمەن
40