پێناس

ناوی یەکەم
Joseph
پاشناو
Bateman
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
06-12-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی لە دایکبوون
Liverpool
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Joseph Bateman

کاروانی یارییکردن

No results found.

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 21/10/18 PL2 Liverpool U23 2 - 3 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 01/10/18 PL2 Derby County U23 1 - 0 Brighton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/09/18 PIC Derby County U23 1 - 1 PSG U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 PL2 Manchester City U23 3 - 2 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/09/18 PL2 Derby County U23 1 - 0 Everton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 03/09/18 PL2 Derby County U23 0 - 2 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/08/18 PL2 Chelsea U23 0 - 1 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 20/08/18 PL2 Swansea City U23 1 - 1 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 13/08/18 PL2 Derby County U23 2 - 2 Blackburn Rovers U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 23/04/18 PL2 Leicester City U23 3 - 1 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 16/04/18 PL2 Derby County U23 1 - 0 West Ham United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 4 - 2 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 PL2 Derby County U23 0 - 3 Chelsea U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 19/02/18 PL2 Everton U23 1 - 3 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 PL2 Derby County U23 1 - 1 Manchester United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 PL2 Liverpool U23 1 - 0 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/12/17 PIC Derby County U23 0 - 1 Dinamo Zagreb U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/12/17 PL2 Arsenal U23 3 - 3 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

Derby County U23 پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
20
21
26
19
بەرگریکاران
تەمەن
19
17
33
20
20
30
18
ناوەڕاستکاران
تەمەن
30
18
17
28
21
24
17
19
19
17
25
18
هێرشبەران
تەمەن
19
17
ڕاهێنەر
تەمەن
50