پێناس

ناوی یەکەم
Joshua Okpoda
پاشناو
Eppiah
وڵات
بەلجیکا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
11-10-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
بەلجیکا
شوێنی یارییکردن
Attacker
Joshua Okpoda Eppiah

کاروانی یارییکردن

No results found.

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 23/04/18 PL2 Leicester City U23 3 - 1 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 PL2 Sunderland U23 4 - 1 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/03/18 PL2 Swansea City U23 3 - 1 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 05/03/18 PL2 Leicester City U23 4 - 0 Liverpool U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 19/02/18 PL2 Leicester City U23 3 - 1 Arsenal U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/02/18 PL2 Chelsea U23 1 - 0 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 23/01/18 PIC Sunderland U23 2 - 0 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/01/18 FLT ئۆڵدهام ئاتلەتیک 4 - 2 Leicester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/01/18 PL2 West Ham United U23 0 - 0 Leicester City U23 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 03/01/18 PL2 Leicester City U23 6 - 1 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 18/12/17 PL2 Manchester United U23 1 - 1 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 14/12/17 PIC Leicester City U23 2 - 2 Legia Warszawa U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 11/12/17 PL2 Leicester City U23 2 - 1 Everton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/12/17 FLT سکونسرۆپ یونایتد 1 - 2 Leicester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/11/17 PL2 Derby County U23 0 - 2 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 20/11/17 PL2 Leicester City U23 0 - 0 Sunderland U23 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 07/11/17 FLT مۆرکامب P 2 - 2 P Leicester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 PL2 Liverpool U23 1 - 2 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان