پێناس

ناوی یەکەم
Darnell
پاشناو
Johnson
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
03-09-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Darnell Johnson

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 هیبێرنیان خپی 25 1 0 1 0 2 0 1 0 0
گشتیی 25 1 0 1 0 2 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 06/02/19 PRE سەڵتیک 2 - 0 هیبێرنیان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/02/19 PRE هیبێرنیان 1 - 2 ئابێردین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 29/01/19 PIC Leicester City U23 3 - 1 Feyenoord U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 14/01/19 PL2 Swansea City U23 0 - 3 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 07/01/19 PL2 Leicester City U23 1 - 0 Everton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/12/18 PL2 Leicester City U23 2 - 1 Chelsea U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 10/12/18 PL2 Brighton U23 0 - 1 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 29/11/18 PIC Leicester City U23 1 - 0 Sparta Praha U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 PL2 Leicester City U23 0 - 0 Manchester City U23 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/11/18 FLT ڕۆچدەیڵ P 2 - 2 P Leicester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 PL2 Liverpool U23 3 - 1 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/10/18 PL2 Leicester City U23 3 - 0 West Ham United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/10/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 1 - 0 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/10/18 FLT بەری 2 - 1 Leicester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 01/10/18 PL2 Leicester City U23 1 - 2 Arsenal U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 24/09/18 PL2 Leicester City U23 2 - 2 Brighton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 PL2 Chelsea U23 1 - 1 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/09/18 FLT فلیتود تاون P 2 - 2 P Leicester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

هەڵبژاردە
UEFA U19 Championship پاڵەوان 1x 2017 Georgia

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
31/01/19 Leicester Hibernian خواستن

خولە گرنگەکان

هیبێرنیان پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
31
20
29
بەرگریکاران
تەمەن
30
29
20
20
33
28
20
33
31
34
ناوەڕاستکاران
تەمەن
22
32
25
25
23
26
23
33
19
21
23
23
هێرشبەران
تەمەن
22
24
26
20
ڕاهێنەر
تەمەن
41