پێناس

ناوی یەکەم
Thakgalo Khanya
پاشناو
Leshabela
وڵات
باشوری ئەفریکا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
18-09-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
باشوری ئەفریکا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Thakgalo Khanya Leshabela

کاروانی یارییکردن

No results found.

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 16/10/18 FLT بەری 2 - 1 Leicester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 24/09/18 PL2 Leicester City U23 2 - 2 Brighton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/09/18 FLT فلیتود تاون P 2 - 2 P Leicester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 03/09/18 PL2 Derby County U23 0 - 2 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/08/18 PIC Leicester City U23 0 - 2 Reading U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 PAL Swansea City U18 0 - 0 Leicester City U18 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 PAL Arsenal U18 1 - 3 Leicester City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 PAL Leicester City U18 2 - 1 Fulham U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/03/18 PAL Chelsea U18 2 - 0 Leicester City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 PAL Leicester City U18 0 - 0 Aston Villa U18 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 PAL West Ham United U18 2 - 1 Leicester City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 PAL Leicester City U18 1 - 1 Brighton U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 29/01/18 PL2 Leicester City U23 0 - 0 Manchester City U23 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 PAL Leicester City U18 1 - 3 Southampton U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 PAL Reading U18 3 - 1 Leicester City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/01/18 FLT ئۆڵدهام ئاتلەتیک 4 - 2 Leicester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/01/18 FYC Nottingham Forest U18 P 1 - 1 P Leicester City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/01/18 PAL Tottenham Hotspur U18 4 - 4 Leicester City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان