پێناس

ناوی یەکەم
Alexandru Ștefan
پاشناو
Pașcanu
وڵات
ڕۆمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
28-09-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ڕۆمانیا
شوێنی لە دایکبوون
Bârlad
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
پێی یارییکردن
چەپ
Alexandru Ștefan Pașcanu

کاروانی یارییکردن

No results found.

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 15/02/19 PL2 Leicester City U23 0 - 1 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 04/02/19 PL2 Blackburn Rovers U23 7 - 1 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 29/01/19 PIC Leicester City U23 3 - 1 Feyenoord U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 14/01/19 PL2 Swansea City U23 0 - 3 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 07/01/19 PL2 Leicester City U23 1 - 0 Everton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/12/18 PL2 Leicester City U23 2 - 1 Chelsea U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 29/11/18 PIC Leicester City U23 1 - 0 Sparta Praha U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 PL2 Leicester City U23 0 - 0 Manchester City U23 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 20/11/18 NAT مۆنتینیگرۆ 0 - 1 ڕۆمانیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/11/18 NAT ڕۆمانیا 3 - 0 لیتوانیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/11/18 FLT ڕۆچدەیڵ P 2 - 2 P Leicester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 PL2 Liverpool U23 3 - 1 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/10/18 PL2 Leicester City U23 3 - 0 West Ham United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/10/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 1 - 0 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/10/18 UUC ڕۆمانیای ژێر ٢١ ساڵ 4 - 0 لیشتێنستین - خوار … بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/10/18 UUC ڕۆمانیای ژێر ٢١ ساڵ 2 - 0 وێڵزی ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 24/09/18 PL2 Leicester City U23 2 - 2 Brighton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 PL2 Chelsea U23 1 - 1 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

Leicester City U21 پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
19
34
20
18
بەرگریکاران
تەمەن
18
18
20
21
32
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
21
17
20
19
18
20
18
18
هێرشبەران
تەمەن
19
21
20
16
21
ڕاهێنەر
تەمەن
58