پێناس

ناوی یەکەم
Alexandru Stefan
پاشناو
Pascanu
وڵات
ڕۆمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
28-09-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ڕۆمانیا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
پێی یارییکردن
چەپ
Alexandru Stefan Pascanu

کاروانی یارییکردن

No results found.

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 19/10/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 1 - 0 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/10/18 UUC ڕۆمانیای ژێر ٢١ ساڵ 4 - 0 لیشتێنستین - خوار … بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/10/18 UUC ڕۆمانیای ژێر ٢١ ساڵ 2 - 0 وێڵزی ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 24/09/18 PL2 Leicester City U23 2 - 2 Brighton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 PL2 Chelsea U23 1 - 1 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/09/18 UUC ڕۆمانیای ژێر ٢١ ساڵ 2 - 0 بۆسنیا-هێرزێگۆڤینا… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/09/18 UUC پۆرتوگالی ژێر ٢١ ساڵ 1 - 2 ڕۆمانیای ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 27/08/18 PL2 Leicester City U23 4 - 1 Blackburn Rovers U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/08/18 PIC Leicester City U23 0 - 2 Reading U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 23/04/18 PL2 Leicester City U23 3 - 1 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 PL2 Sunderland U23 4 - 1 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/03/18 PL2 Swansea City U23 3 - 1 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 05/03/18 PL2 Leicester City U23 4 - 0 Liverpool U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 19/02/18 PL2 Leicester City U23 3 - 1 Arsenal U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 14/12/17 PIC Leicester City U23 2 - 2 Legia Warszawa U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 11/12/17 PL2 Leicester City U23 2 - 1 Everton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/12/17 FLT سکونسرۆپ یونایتد 1 - 2 Leicester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/11/17 PL2 Derby County U23 0 - 2 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

Leicester City U21 پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
18
34
20
17
بەرگریکاران
تەمەن
23
17
19
20
21
20
21
31
18
ناوەڕاستکاران
تەمەن
21
20
21
19
18
19
18
18
هێرشبەران
تەمەن
20
23
18
20
21
22
20
20
21
ڕاهێنەر
تەمەن
58