پێناس

ناوی یەکەم
Cameron
پاشناو
Yates
وڵات
سکۆتلەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
14-02-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
سکۆتلەندا
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
Cameron Yates

کاروانی یارییکردن

No results found.

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 25/09/18 LEC ویکۆمب واندێرێرز 3 - 4 نۆرویچ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/09/18 FLT نۆرسامپتۆن تاون 0 - 1 ویکۆمب واندێرێرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 23/04/18 PL2 Leicester City U23 3 - 1 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 14/12/17 PIC Leicester City U23 2 - 2 Legia Warszawa U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 PAL Leicester City U18 2 - 3 Chelsea U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 03/10/17 FLT کارلیسلی یونایتد 0 - 1 Leicester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 29/08/17 FLT فلیتود تاون 3 - 0 Leicester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 PAL Leicester City U18 3 - 1 Reading U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 PAL Leicester City U18 4 - 2 Tottenham Hotspur U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 PAL Southampton U18 1 - 2 Leicester City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 PAL West Bromwich Albi… 2 - 3 Leicester City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 PAL Leicester City U18 1 - 3 Newcastle United U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 PAL Brighton U18 1 - 1 Leicester City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 PAL Leicester City U18 1 - 1 Sunderland U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 PAL Leicester City U18 1 - 0 Southampton U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/02/17 PAL Norwich City U18 1 - 0 Leicester City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/02/17 PL2 Leicester City U23 2 - 1 Arsenal U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/02/17 PAL Leicester City U18 0 - 3 Chelsea U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

ویکۆمب واندێرێرز پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
26
32
19
بەرگریکاران
تەمەن
30
34
25
31
31
22
22
26
ناوەڕاستکاران
تەمەن
34
34
22
24
35
25
هێرشبەران
تەمەن
36
28
23
34
21
23
36
21
ڕاهێنەر
تەمەن
45