پێناس

ناوی یەکەم
Jannis
پاشناو
Fraundörfer
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
02-04-99
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
187 سم
پێی یارییکردن
ڕاست
Jannis Fraundörfer

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 ڤیکتۆریا کۆڵن REG 16 2 0 2 0 28 0 1 0 0
گشتیی 16 2 0 2 0 28 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 11/05/19 REG ١٩١٩ سترایلین 2 - 0 ڤیکتۆریا کۆڵن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/05/19 REG ڤیکتۆریا کۆڵن 1 - 1 ڤێرل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/04/19 REG لیپستادت ٠٨ 0 - 2 ڤیکتۆریا کۆڵن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/04/19 REG ڤیکتۆریا کۆڵن 0 - 0 ڕۆت ڤایس ئێسێن زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/04/19 REG Herkenrath 0 - 7 ڤیکتۆریا کۆڵن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/04/19 REG ڤیکتۆریا کۆڵن 1 - 2 کۆڵن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/03/19 REG Kaan-Marienborn 1 - 3 ڤیکتۆریا کۆڵن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/03/19 REG ڤیکتۆریا کۆڵن 0 - 0 ڤوپێرتالەر زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/03/19 REG Rödinghausen 2 - 0 ڤیکتۆریا کۆڵن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/03/19 REG ڤیکتۆریا کۆڵن 5 - 2 فۆرتونا دۆسلدۆرف بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/02/19 REG وایدەنبروک 0 - 2 ڤیکتۆریا کۆڵن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/02/19 REG ڤیکتۆریا کۆڵن 0 - 0 ڕۆت ڤایس ئوبەرهاوسن زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/12/18 REG واتێنشاید 3 - 0 ڤیکتۆریا کۆڵن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/12/18 REG ڤیکتۆریا کۆڵن 2 - 0 بۆنێر ئێس سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 REG ڤیکتۆریا کۆڵن 3 - 1 بوڕوسیا دۆڕتمۆند II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/11/18 REG ئالێمانیا ئایخن 1 - 1 ڤیکتۆریا کۆڵن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 REG بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II 1 - 1 ڤیکتۆریا کۆڵن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 REG ڤیکتۆریا کۆڵن 2 - 2 ١٩١٩ سترایلین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

ڤیکتۆریا کۆڵن پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
21
21
28
بەرگریکاران
تەمەن
29
29
20
28
25
26
31
32
ناوەڕاستکاران
تەمەن
29
19
25
28
25
26
24
19
22
21
22
25
33
هێرشبەران
تەمەن
35
29
28
28
24
ڕاهێنەر
تەمەن
53