پێناس

ناوی یەکەم
Jannis
پاشناو
Fraundörfer
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
02-04-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
187 سم
پێی یارییکردن
ڕاست
Jannis Fraundörfer

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 ڤیکتۆریا کۆڵن REG 5 1 0 1 0 15 0 1 0 0
گشتیی 5 1 0 1 0 15 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 07/12/18 REG ڤیکتۆریا کۆڵن 2 - 0 بۆنێر ئێس سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 REG ڤیکتۆریا کۆڵن 3 - 1 بوڕوسیا دۆڕتمۆند II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/11/18 REG ئالێمانیا ئایخن 1 - 1 ڤیکتۆریا کۆڵن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 REG بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II 1 - 1 ڤیکتۆریا کۆڵن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 REG ڤیکتۆریا کۆڵن 2 - 2 ١٩١٩ سترایلین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/10/18 REG ڤێرل 2 - 3 ڤیکتۆریا کۆڵن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/10/18 REG ڤیکتۆریا کۆڵن 1 - 0 لیپستادت ٠٨ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/10/18 REG ڕۆت ڤایس ئێسێن 0 - 1 ڤیکتۆریا کۆڵن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/10/18 REG ڤیکتۆریا کۆڵن 6 - 1 Herkenrath بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 REG کۆڵن II 0 - 2 ڤیکتۆریا کۆڵن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/09/18 REG ڤیکتۆریا کۆڵن 2 - 1 Kaan-Marienborn بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 REG ڕۆت ڤایس ئوبەرهاوسن 0 - 2 ڤیکتۆریا کۆڵن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 DFB ڤیکتۆریا کۆڵن 1 - 3 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/08/18 REG بۆنێر ئێس سی 2 - 2 ڤیکتۆریا کۆڵن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/08/18 REG بوڕوسیا دۆڕتمۆند II 2 - 2 ڤیکتۆریا کۆڵن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 REG ڤیکتۆریا کۆڵن 2 - 1 ئالێمانیا ئایخن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 19B Bochum U19 3 - 3 Köln U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 15/03/18 19B Rot-Weiß Oberhause… 1 - 3 Bochum U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

ڤیکتۆریا کۆڵن پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
21
20
28
بەرگریکاران
تەمەن
29
28
19
27
25
26
30
19
23
31
ناوەڕاستکاران
تەمەن
29
24
27
24
25
24
19
22
20
21
24
32
هێرشبەران
تەمەن
35
28
27
23
ڕاهێنەر
تەمەن
42