پێناس

ناوی یەکەم
Gabriel
پاشناو
Weiß
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
05-02-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
Attacker
Gabriel Weiß

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 ئینگۆلستاد REG 197 4 2 2 1 4 0 1 0 0
گشتیی 197 4 2 2 1 4 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 10/08/18 REG ئیلەرتیسن 3 - 2 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/08/18 REG ئینگۆلستاد 2 - 1 Pipinsried بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/07/18 REG ئینگۆلستاد 0 - 3 نورنبێرگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/07/18 REG ئینگۆلستاد 1 - 1 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/07/18 REG ئینگۆلستاد 0 - 2 بایێرن میونشن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/07/18 REG ڤاکەر بورگهاوسن 2 - 1 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 19B Karlsruher SC U19 2 - 2 Ingolstadt U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 19B Ingolstadt U19 1 - 1 Augsburg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 19B Nürnberg U19 1 - 1 Ingolstadt U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/04/17 19B Ingolstadt U19 0 - 0 Bayern München U19 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 19B Kaiserslautern U19 3 - 1 Ingolstadt U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/03/17 19B Ingolstadt U19 2 - 3 Mainz 05 U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/03/17 19B Hoffenheim U19 2 - 4 Ingolstadt U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/02/17 19B Ingolstadt U19 2 - 2 1860 München U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/02/17 19B Stuttgarter Kicker… 4 - 0 Ingolstadt U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/12/16 19B Ingolstadt U19 0 - 1 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/12/16 19B Stuttgart U19 1 - 3 Ingolstadt U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/11/16 19B Ingolstadt U19 3 - 0 Karlsruher SC U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

ئینگۆلستاد پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
19
21
31
20
بەرگریکاران
تەمەن
32
19
20
19
19
20
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
19
21
20
19
19
28
30
20
20
19
20
18
هێرشبەران
تەمەن
20
21
19
18
20
19
ڕاهێنەر
تەمەن
40