پێناس

ناوی یەکەم
Serhat
پاشناو
Imsak
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
30-11-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
Attacker
Serhat Imsak

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 ئینگۆلستاد REG 662 16 5 11 3 15 3 5 1 0
گشتیی 662 16 5 11 3 15 3 5 1 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 23/03/19 REG Garching 1 - 1 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/03/19 REG ئینگۆلستاد 0 - 2 ئیلەرتیسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/02/19 REG بایێرن میونشن II 3 - 0 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 REG نورنبێرگ II 1 - 3 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 REG Eichstätt 3 - 1 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 REG ئینگۆلستاد 1 - 0 ڤاکەر بورگهاوسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 REG ئینگۆلستاد 1 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/10/18 REG ئینگۆلستاد 3 - 1 هێیمستیتن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 REG بوخباخ 1 - 1 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/09/18 REG ئینگۆلستاد 3 - 1 Augsburg II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/09/18 REG ڤیکتۆریا ئاسشافێنبۆڕگ 1 - 2 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 REG ئینگۆلستاد 3 - 0 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/08/18 REG بایرێوس 1 - 0 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 REG ئینگۆلستاد 0 - 1 Schalding-Heining بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/08/18 REG ئیلەرتیسن 3 - 2 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/08/18 REG ئینگۆلستاد 2 - 1 Pipinsried بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/07/18 REG ئینگۆلستاد 0 - 3 نورنبێرگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/07/18 REG ئینگۆلستاد 1 - 1 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

ئینگۆلستاد پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
19
22
21
18
بەرگریکاران
تەمەن
20
20
20
19
21
33
21
ناوەڕاستکاران
تەمەن
20
22
20
19
19
19
29
30
20
21
20
20
19
هێرشبەران
تەمەن
21
21
20
19
20
20
ڕاهێنەر
تەمەن
31