پێناس

ناوی یەکەم
Fatih
پاشناو
Kaya
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
13-11-99
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
183 سم
پێی یارییکردن
Both
Fatih Kaya

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 ئینگۆلستادت 2.B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2018/2019 ئینگۆلستاد REG 1065 13 13 0 5 0 8 3 0 0
2017/2018 ئینگۆلستادت 2.B 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
2017/2018 ئینگۆلستاد REG 64 2 0 2 0 2 0 0 0 0
گشتیی 1129 15 13 2 5 4 8 3 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 20/10/18 REG شڤاینفورت 4 - 1 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/10/18 REG ئینگۆلستاد 3 - 1 هێیمستیتن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/10/18 REG مێمینگێن 1 - 1 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 REG ئینگۆلستاد 2 - 0 ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 REG بوخباخ 1 - 1 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/09/18 REG ئینگۆلستاد 3 - 1 Augsburg II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 REG ئینگۆلستاد 3 - 0 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/08/18 REG بایرێوس 1 - 0 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 REG ئینگۆلستاد 0 - 1 Schalding-Heining بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/08/18 REG ئیلەرتیسن 3 - 2 ئینگۆلستاد x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/08/18 REG ئینگۆلستاد 2 - 1 Pipinsried بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/07/18 REG ئینگۆلستاد 0 - 3 نورنبێرگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/07/18 REG ئینگۆلستاد 0 - 2 بایێرن میونشن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 2.B ئینگۆلستادت 1 - 3 کایزەرسلاوتێرن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 2.B ئینتراخت براونشڤایگ 0 - 2 ئینگۆلستادت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 REG نورنبێرگ II 2 - 0 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/03/18 REG ئینگۆلستاد 1 - 1 سێلیجینپۆرتن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 19B Karlsruher SC U19 2 - 2 Ingolstadt U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

ئینگۆلستادت پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
21
35
31
بەرگریکاران
تەمەن
21
27
29
21
33
21
23
ناوەڕاستکاران
تەمەن
22
30
26
25
24
24
21
27
25
18
31
هێرشبەران
تەمەن
29
20
18
29
25
28
25
ڕاهێنەر
تەمەن
39