پێناس

ناوی یەکەم
Manuel
پاشناو
Schneck
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
19-09-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
Manuel Schneck

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 شتوتگارتەر کیکەرز OBE ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
2017/2018 شتوتگارتەر کیکەرز REG 0 0 0 0 0 15 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 15 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 06/04/18 REG شتوتگارتەر کیکەرز 1 - 1 ئێلڤێرسبێرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 REG حەسەن کاسێل 3 - 0 شتوتگارتەر کیکەرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/03/18 REG شتوتگارتەر کیکەرز 2 - 2 یولم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 REG ۆرماتیا ۆڕمس 1 - 0 شتوتگارتەر کیکەرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/11/17 REG فرانکفورت 2 - 4 شتوتگارتەر کیکەرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 REG شتوتگارتەر کیکەرز 1 - 2 ماینز ٠٥ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 REG فڕایبۆڕگ II 0 - 0 شتوتگارتەر کیکەرز زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 REG ئێلڤێرسبێرگ 4 - 1 شتوتگارتەر کیکەرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 09/10/17 REG شتوتگارتەر کیکەرز 3 - 3 حەسەن کاسێل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 03/10/17 REG یولم 3 - 2 شتوتگارتەر کیکەرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 29/09/17 REG شتوتگارتەر کیکەرز 1 - 0 TSV Steinbach بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 REG هۆڤێنهایم II 3 - 2 شتوتگارتەر کیکەرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 REG شتوتگارتەر کیکەرز 3 - 3 Schott Mainz بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 REG کیکەرز ئۆفێنباخ 3 - 0 شتوتگارتەر کیکەرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/09/17 REG شتوتگارتەر کیکەرز 1 - 5 شتوتگارت II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 19B Mainz 05 U19 6 - 1 Stuttgarter Kicker… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/02/17 19B Stuttgart U19 1 - 1 Stuttgarter Kicker… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/10/16 19B Freiburg U19 1 - 0 Stuttgarter Kicker… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

شتوتگارتەر کیکەرز پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
19
20
29
بەرگریکاران
تەمەن
27
30
20
22
19
31
20
ناوەڕاستکاران
تەمەن
21
19
29
27
هێرشبەران
تەمەن
31
22
31
23
19
30
ڕاهێنەر
تەمەن
53