پێناس

ناوی یەکەم
Josh
پاشناو
Clackstone
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
18-09-96
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی لە دایکبوون
Beverley
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
170 سم
Josh Clackstone

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 هالیفاکس تاون NAL 270 3 3 0 0 0 0 0 0 0
2017/2018 هاڵ ستی خپی 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
2016/2017 نۆتس کاونتی LET 674 8 7 1 0 10 0 2 0 0
2016/2017 هاڵ ستی خنئ 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0
گشتیی 944 11 10 1 0 14 0 2 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 21/11/17 NAL هارتلێپوڵ یونایتد 4 - 0 هالیفاکس تاون بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 NAL سوتۆن یونایتد 3 - 2 هالیفاکس تاون بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/11/17 NAL هالیفاکس تاون 0 - 0 وۆکین زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 CHA شێفیڵد یونایتد 4 - 1 هاڵ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/08/17 LEC دۆنکاستەر ڕۆڤەرز 2 - 0 هاڵ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 LET نیوپۆرت کاونتی 2 - 1 نۆتس کاونتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 LET نۆتس کاونتی 1 - 0 بلاکپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 LET لوتۆن تاون 2 - 1 نۆتس کاونتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/04/17 LET نۆتس کاونتی 1 - 3 پۆرتسمۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/04/17 LET کرێو ئالێکساندرا 2 - 2 نۆتس کاونتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 LET کارلیسلی یونایتد 1 - 2 نۆتس کاونتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 LET نۆتس کاونتی 3 - 1 کۆلچێستەر یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/03/17 LET ویکۆمب واندێرێرز 0 - 1 نۆتس کاونتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/03/17 LET دۆنکاستەر ڕۆڤەرز 3 - 1 نۆتس کاونتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/03/17 LET نۆتس کاونتی 2 - 1 هارتلێپوڵ یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/03/17 LET ستێڤنەیج 3 - 0 نۆتس کاونتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/02/17 LET پلیمۆس ئارگیل 0 - 1 نۆتس کاونتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/02/17 LET نۆتس کاونتی 0 - 0 یۆڤیڵ تاون زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
11/12/17 Halifax Hull نەزانراو
09/11/17 Hull Halifax خواستن
01/07/17 Notts Hull نەزانراو
31/01/17 Hull Notts خواستن

خولە گرنگەکان

هالیفاکس تاون پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
24
30
بەرگریکاران
تەمەن
27
21
28
28
24
30
25
ناوەڕاستکاران
تەمەن
19
32
25
21
29
22
22
23
هێرشبەران
تەمەن
22
28
25
23
27
22
ڕاهێنەر
تەمەن