پێناس

ناوی یەکەم
Greg
پاشناو
Olley
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
02-02-96
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Greg Olley

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 هاڵ ستی خپی 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
2016/2017 هاڵ ستی خنئ 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 22/08/17 LEC دۆنکاستەر ڕۆڤەرز 2 - 0 هاڵ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 CHA کوینز پارک ڕێنجەرز 2 - 1 هاڵ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 EPL هاڵ ستی 1 - 7 تۆتێنهام هۆتسپێر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 29/11/16 LEC هاڵ ستی P 1 - 1 P نیوکاسڵ یونایتد زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/11/16 EPL سەندەرلاند 3 - 0 هاڵ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/09/16 LEC ستۆک ستی 1 - 2 هاڵ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/08/16 EPL هاڵ ستی 0 - 1 مانچێستەر یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 23/08/16 LEC ئێکسێتەر ستی 1 - 3 هاڵ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/08/16 EPL سوانزی ستی 0 - 2 هاڵ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/08/16 EPL هاڵ ستی 2 - 1 لێیستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

هاڵ ستی پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
17
19
32
35
بەرگریکاران
تەمەن
21
34
17
25
23
23
28
19
24
21
19
19
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
21
20
31
25
24
32
26
28
21
24
22
22
هێرشبەران
تەمەن
20
30
25
27
18
29
27
20
24
22
ڕاهێنەر
تەمەن
46