پێناس

ناوی یەکەم
Vico
پاشناو
Meien
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
15-03-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
178 سم
پێی یارییکردن
ڕاست
Vico Meien

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ئینتراخت نۆرد… REG 342 7 5 2 4 10 0 1 0 0
گشتیی 342 7 5 2 4 10 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 26/11/17 REG ئینتراخت نۆردیستید 1 - 3 سانت پاولی II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 REG Eutiner SV 1 - 1 ئینتراخت نۆردیستید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 15/11/17 REG لوبێک 3 - 0 ئینتراخت نۆردیستید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/11/17 REG ئینتراخت نۆردیستید 2 - 0 ۆڵفسبۆڕگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 REG درۆچتیرسین/ئاسیل 4 - 0 ئینتراخت نۆردیستید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 REG بۆروسیا هیڵدیشێیم 0 - 2 ئینتراخت نۆردیستید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 REG ئینتراخت نۆردیستید 0 - 0 Germania Egestorf زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 REG Weiche Flensburg 2 - 1 ئینتراخت نۆردیستید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 REG ئینتراخت نۆردیستید 1 - 0 شوارز-ڤیب رێهدین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/09/17 REG ئۆلدێنبورگ 2 - 2 ئینتراخت نۆردیستید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 REG ئینتراخت نۆردیستید 2 - 0 لێس ئێس کەی هانسا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 REG هاڤێلسی 1 - 3 ئینتراخت نۆردیستید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/08/17 REG سانت پاولی II 1 - 1 ئینتراخت نۆردیستید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/08/17 REG ئینتراخت نۆردیستید 2 - 1 هانۆڤێر ٩٦ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/07/17 REG ئینتراخت نۆردیستید 2 - 2 هامبورگێر ئێس ڤی II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 U-B Dynamo Dresden U19 3 - 2 Holstein Kiel U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 U-B Holstein Kiel U19 2 - 0 RB Leipzig U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 U-B Holstein Kiel U19 3 - 5 Hamburger SV U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/17 Holstein Norderstedt بێ بەرامبەر

خولە گرنگەکان

ئینتراخت نۆردیستید پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
19
32
21
بەرگریکاران
تەمەن
22
21
22
26
29
22
19
31
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
26
24
27
25
28
25
29
23
هێرشبەران
تەمەن
21
27
19
27
28
ڕاهێنەر
تەمەن