پێناس

ناوی یەکەم
Nikolas-Gerrit
پاشناو
Kühn
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
01-01-00
تەمەن
17
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
166 سم
Nikolas-Gerrit Kühn

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ئاڕ بی لایپزیگ خپی 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 18/11/17 U-B RB Leipzig U19 7 - 0 Osnabrück U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 U-B Chemnitzer FC U19 0 - 0 RB Leipzig U19 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/11/17 UYL Porto U19 3 - 2 RB Leipzig U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 U-B RB Leipzig U19 2 - 0 St. Pauli U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 UWC ئەڵمانیا -خوار ١٧ ساڵ 1 - 2 بڕازیل ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/10/17 UWC Guinea U17 1 - 3 ئەڵمانیا -خوار ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 10/10/17 UWC Iran U17 4 - 0 ئەڵمانیا -خوار ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/10/17 UWC ئەڵمانیا -خوار ١٧ ساڵ 2 - 1 کۆستاریکا ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 UYL Beşiktaş U19 1 - 1 RB Leipzig U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 U-B RB Leipzig U19 4 - 4 Niendorfer TSV U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 U-B Werder Bremen U19 1 - 0 RB Leipzig U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 UYL RB Leipzig U19 1 - 4 Monaco U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/07/17 EMC ئاڕ بی لایپزیگ 2 - 0 بەنفیکا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/07/17 EMC ئاڕ بی لایپزیگ 0 - 1 سێڤییا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/03/17 UUC تورکیا ژێر ١٧ ساڵ 1 - 3 ئەڵمانیا -خوار ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/03/17 UUC ئەڵمانیا -خوار ١٧ ساڵ 6 - 2 Finland U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/03/17 UUC ئەڵمانیا -خوار ١٧ ساڵ 10 - 1 Armenia U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/03/17 U-B RB Leipzig U19 0 - 0 Hannover 96 U19 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

ئاڕ بی لایپزیگ پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
36
27
19
23
بەرگریکاران
تەمەن
32
22
26
21
18
25
23
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
26
28
29
27
22
20
23
هێرشبەران
تەمەن
20
26
17
22
23
21
23
ڕاهێنەر
تەمەن
50