پێناس

ناوی یەکەم
Nicolas-Gerrit
پاشناو
Kühn
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
01-01-00
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
166 سم
Nicolas-Gerrit Kühn

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 یۆنگ ئایاکس EED ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
2017/2018 یۆنگ ئایاکس EED 100 5 0 5 0 8 0 0 0 0
2017/2018 ئاڕ بی لایپزیگ خپی 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 100 5 0 5 0 8 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 28/04/18 EED یۆنگ ئایاکس 2 - 1 ئێم ڤی ڤی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/04/18 EED ڤۆلێندام 1 - 2 یۆنگ ئایاکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 16/04/18 EED یۆنگ ئایاکس 1 - 0 ئێن ئی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/04/18 EED یۆنگ ئایاکس 3 - 2 ئێمەن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 09/04/18 EED دێن بۆش 2 - 5 یۆنگ ئایاکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 02/04/18 EED دۆردرێخت 2 - 3 یۆنگ ئایاکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/03/18 EED یۆنگ ئایاکس 0 - 1 AZ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/03/18 EED دی گرافشاپ 2 - 4 یۆنگ ئایاکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 U-B RB Leipzig U19 7 - 0 Osnabrück U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 U-B Chemnitzer FC U19 0 - 0 RB Leipzig U19 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/11/17 UYL Porto U19 3 - 2 RB Leipzig U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 U-B RB Leipzig U19 2 - 0 St. Pauli U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 UWC ئەڵمانیا -خوار ١٧ ساڵ 1 - 2 بڕازیل ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/10/17 UWC Guinea U17 1 - 3 ئەڵمانیا -خوار ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 10/10/17 UWC Iran U17 4 - 0 ئەڵمانیا -خوار ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/10/17 UWC ئەڵمانیا -خوار ١٧ ساڵ 2 - 1 کۆستاریکا ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 UYL Beşiktaş U19 1 - 1 RB Leipzig U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 U-B RB Leipzig U19 4 - 4 Niendorfer TSV U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Eerste Divisie پاڵەوان 1x 2017/2018

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
17/01/18 Leipzig Ajax 2 ملیۆن یۆرۆ

خولە گرنگەکان