پێناس

ناوی یەکەم
Felix
پاشناو
Agu
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
27-09-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Felix Agu

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 ئۆسنابروک 3.L 248 4 2 2 0 4 0 1 0 0
2017/2018 ئۆسنابروک 3.L 180 2 2 0 0 0 0 2 0 0
گشتیی 428 6 4 2 0 4 0 3 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 06/10/18 3.L ئۆسنابروک 2 - 0 کایزەرسلاوتێرن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 3.L کارڵ زێیس جێنا 0 - 0 ئۆسنابروک زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/09/18 3.L ئۆسنابروک 1 - 0 فۆرتونا کۆڵن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 3.L زویکاو 0 - 1 ئۆسنابروک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 3.L ئۆسنابروک 0 - 1 کارڵسروهەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 06/09/18 CLF ئۆسنابروک 0 - 6 بۆروسیا دۆرتموند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 3.L هاڵیشێر ئێف سی 1 - 1 ئۆسنابروک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 3.L ئۆسنابروک 1 - 1 فێردێر برێمن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 3.L ئۆسنابروک 1 - 2 کارڵ زێیس جێنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 19B Wolfsburg U19 7 - 0 Osnabrück U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 19B Osnabrück U19 0 - 1 Niendorfer TSV U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 19B Werder Bremen U19 2 - 2 Osnabrück U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 19B Osnabrück U19 1 - 3 Dynamo Dresden U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 19B Holstein Kiel U19 0 - 1 Osnabrück U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 19B Osnabrück U19 0 - 3 Hamburger SV U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 19B Osnabrück U19 2 - 3 Union Berlin U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 19B Hannover 96 U19 2 - 2 Osnabrück U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 19B Eintracht Braunsch… 0 - 4 Osnabrück U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

ئۆسنابروک پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
18
21
26
بەرگریکاران
تەمەن
19
31
18
19
28
29
26
20
ناوەڕاستکاران
تەمەن
27
32
30
25
20
22
21
25
26
26
هێرشبەران
تەمەن
27
20
32
22
20
ڕاهێنەر
تەمەن
44